SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%-) SZEJK Z OMENA , OMLET Z METY , NADSZEDL CZAS ZIMOWEJ DIETY %-) SPAM DZIALU DOPING

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164583

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818




zaje.bista ta nuta co FOD dał

miczel wartość filmu na kompie/telewizorze/kinie domowym się nie zminia w stosunku do dużego ekranu
a nikt nie kopie w fotel nie je chipsów z szeleszczącej paczki nie ma jazgotu nastolatków nikt nie wyleje na ciebie koli w każdej chwili możesz zrobić pauzę i oszamać posiłek nie ma problemów z klopem nie wk***iają cię dzieciaki
ale są i minusy:
dziewczynie nie chce się zrobić ci laski
w kinie czyjaś laska się może pomylić

reasumując ...

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952

mieliśmy bandytów teraz alfonsy

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh, ja sie zastanawiam czy krecicie dalej beke od chvj wie jakiego czasu czy powaznie to bierzecie wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
za 100 zl to sam bym poruchal
tanio jak barszcz

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Kfiatek nie wiem , ale od kad raz na jakis czas tu zagladam , zawsze ktos o tym wspomni
cos w tym chyba musi byc


nie lepiej za darmo?
chociaz w sumie za darmo jak za darmo ... bo tak naprawde za free to mozna w pysk tylko dostac

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-10-28 17:17:47

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys ktos taka kwestie nawinal, na samym [poczatku mojego pisania tu i tak pozostało juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ta mnie interesuje
niedaleko mam



Taiwan pop girl,My name is "Yoon Sue" I am a 22 year old Height 5 foot 5ins. Dress size 8 32b.
tall with long brown hair and brown eyes.
1hr - 100L

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no ale chyba nie wzielo sie to z kosmosu
bez jaj

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KWIATULA TO PRAWICZEK

i choooooj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny cykl na zime!!!

Następny temat

2 tyg cykle na PH

WHEY premium