SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S/Z]Kreatyny monohydrat

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam na sprzedaż lub zamianę 3 kreatyny monohydrat sfd whisky&cola, guma balonowa, napój energetyczny. Są otwarte i ubyła jedna porcja (z whisky&cola około 10 porcji) chciałbym je sprzedać za 30zł (czyli połowa ceny każdej) lub wymienić na jakiś inny suplement, odżywke (może być otwarte) lub nawet jedzenie (musi być nowe zamknięte np jakieś ryże, makarony itd). Powodem jest to że smaki mi nie smakują i boli mnie brzuch po nich. Chciałbym dodać w gratisie olimp tauryne 120kaps nowa, shaker allnutrition nowy nieużywany, pillbox, opaska silikonowa na ręke i magazyn kif, bo nie używam tych rzeczy.


Zmieniony przez - papcio5000 w dniu 2020-02-10 11:56:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie, bo nie mam co z tym zrobić ani oddać nikomu bo nikt u mnie nie trenuje nic za 14zł wysyłka + za karton w którym wyśle to będzie symboliczne 20zł, wystawie na allegro i bedzie można zapłacić przez payu. 3 kreatyny, tauryna, shaker, pillbox, opaska i magazyn bo nie mam co z tym zrobić a nie chce wyrzucać na śmietnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3393
Witaj. Ja to mogę kupić. Miałem coś poszukać sam ale zacznę od twoich kreatyn. przy okazji zmienie shaker i dotane gratisy EXTRA, a ci ubędzie problem i zarobisz pln.

RAZ RAZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6009
Czy aktualne ?

Powoli do celu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieaktualne, chociaż czekam dalej na przelew więc może kupujący się rozmyślił to w tedy dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6009
Ok, dzięki

Powoli do celu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JurekZKS
Ok, dzięki


Słuchaj nadal nie dostałem od niego przelewu a napisał że wpłaci 14 a dziś jest 17 wieczór i nadal nie ma, więc jeśli chcesz kupić to chciałbym 30zł, dołoże do tego czwartom kreatyne rum&cola, kofeine w kaps i kawe bo znalazłem jeszcze w szafce a nie używam. A jak dostane od niego ten przelew to mu najwyżej oddam te pieniądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6009
Gość prawdopodobnie zrobił mnie na 3 dychy ;).
Jego niedoczekanie.

Powoli do celu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo ci przyjdzie w poniedziałek albo masz awizo w skrzynce, z pocztom polską tak bywa że coś się może wydłużyć. A jak nie przyjdzie to będziemy myśleć dalej mam potwierdzenie nadania jakby co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6009
Prześlij na PW numer paczki.

Powoli do celu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam żadnego numeru paczki, dostałem na poczcie tylko kwitek i jego zdjęcie moge ci wysłać na maila bo tu w pw nie można załanczać zdjęć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] amino-x bsn 1010g , opti women 120 kaps

Następny temat

[S]Batony Veggie Protein bar Olimp

WHEY premium