SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

** WYNIKI - str.3, NABÓR FIRMY AMIX 2 osoby !! **

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ok ja juz zrobilem ale sie sla wiec temat wystawie jutro , dzis rozpoczelem bo masa musi byc... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...a jezeli moge dorzucic swoje 3 grosze to
schemat suplementacji jest podany na 1-wszej stronie wiec wychodzi 7tygodni + 1dzien
jedynie ZMA sie skonczy szybciej

innej opcji nie ma
innego schematu tez raczej nie moze byc

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
tak tylko ze ja bede ciagna do 8 tygodni, kreta sie skonczy za 7 tygodni ale w organizmie jszcze bedzie i 8 tygodnia licze na zycioweczki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to jest az tak dobrze?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
jesty lipson ;d ale trening masowo / silowy :D a na silke nei robilem wiec powinno pojsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
co do Zma to wkradł sie mały bład, kóry Raszek01 zauważył, wpisałem 3 kaps a dawka sugerowana przez producenta to 2 kaps i jak najbardiej należy w takiej własnie przyjmowac.

Sklep.Sfd.Pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zamiast N.o.k.o w tej cenie.

Następny temat

bcaa+aakg+ bialko lub gainer

WHEY premium