SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%% JEST TANI ARMANI SA TIROWKI Z BICEPSAMI :D:D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254361

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
miczel jeździ pod prąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dla mnie zero problemu, i polskie auto na angielskiej drodze rowniez zero problemu, przestawiasz sie po kilku sekundach, szok wystepuje tylko na rondzie, gdzie trzeba pojechac w lewo zamiast w prawo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mowilem wam ze arestowali mnie w tamten czwartek ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
a robota jako kierowca nie jest zła , sam tak całe poprzednie wakacje pracowałem i było git, pakowałem towar, wsiadałem i sobie jechałem, do tego jeszcze po róznych mistach sie powoziłem bo samochodem osobowym jeździłem, ale najlepsze było odbieranie długów i kasy za towar, to było coś, dziennie miełem w kieszeni srednio ponad 10000 zł, a czasami jedna osoba tyle płaciła i miałem 20000 zł ,szkoda ze musiałem sie dokłądnie rozliczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
miczel-ja nic o tym nie wiem , co nabroiłes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wyrpzedzilem auto po wysepce dla autobusow i pokazalem f*** off a to byly psy w cywilu
zajchalo mi droge, otworzyl drzwi a na kieszeni drzwi mialem noz (sprezynke ) i mowi jestes aresztowany za posiadanie broni

w koncu okazali sie wporzo kolesie, *** polozyli na moj styl jazdy ( za takei cos zabieraja prawko na rok w uk ) o powiedziel izebym na palach tylko wytlumaczyl sie z noza, zdjecli odciski etc i jestem wolny

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja tez lubie fakulce rozdawac. ostatnio jakiemus burakowi droge zajechalem hehe. jezdze malym samochodzikiem i czesto takie buraki mysla, ze maly samochodzik=maly chlop, dopiero potem jest zdziwienie

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ja dzisiaj miałem lepszy action

Stoje na przejsciu i mam zielone swiatło ,juz noge mam na jezdni a koleś powoli dojedzał do pasów i **** nie zatrzymuje sie ,Stanął 10 cm przede mna bo ****a pan biznesmen przezz telefon rozmawiał ,chvuj ***any nawet go stac nie było na zestaw głosnomówiący .Akurat miałem w ręku jabłko ,wiec za***ałem tym jabłkiem mu z całej siły w przednią szybe .Liczyłem ze sie w****i wyjdzie i będzie wesoło A on sie ***any zdziwił okrutnie i kiwnął ręką ze przeprasza ,buahaha Krejzol ,ale sie ludzie patrzyli na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
dopiero potem jest zdziwienie

rozumiem, ze musiales wychodzic z samochodu.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Micz hahahhaahahhaha

Siemka all
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilna pomoc metka

Następny temat

npp z eurochemu i iran

WHEY premium