SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#spam# Bez zastrzyku nie będzie wyniku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
Co poniektórzy chyba byli bici w szkole i teraz jako MOD może w domku przed monitorkiem sie wykazać jakiej to on wladzy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
no dokladnie, pomyliłem dzial i od razu ban wskoczyl chciałem wyjaśnic dostałem blokadze na rok czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
chyba ktoś mial okres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie masz bana z tego co widze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ale powinines miec za takie pyerdolenie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
Za jakie pyerdolenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
pomyliłem dział i od razu Ban ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
o modach bitych w szkole i o okresie,
nie masz bana dociera czy nie ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
Mam bana ale na innym koncie to jest nowe,

A jak bys zareagował jak chcesz wyjasnic sytuacje jak czlowiek, a chłop bez dyskusji blikuje ci konto, nawet nie mogłem sie probowac bronić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
tym bardziej że nigdy wcześniej nie podpadłem na forum, nie miałem zadnych ostrzeżen itp.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odblok po testo z winem.

Następny temat

Problem z odblokiem

WHEY premium