SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#spam# Bez zastrzyku nie będzie wyniku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153694

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5073
Panowie orientujecie sie kto jest na forum ogarniety który rozpisze w miaro tanio redukcje w polaczeniu z koksami ? niestety nawet vlcd nie przynosi mi rezultatów (mimo, że miska dopięta)...

"Szaleństwem byłoby robić tę samą rzecz wiele razy w taki sam sposób i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
mówie trzeba wyczuć organizm i sam ocenisz czy lepiejjest więcej seri w tyogdniu rozłożonych czy jeden a konkretny. czy 2 konkretne. to kwestia indywidualna i cięzko to ocenić.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
u mnie trening łap 2xweek sie sprawdzal lepiej niz rak week. raz lekko po treningu pleców - jedno, max dwa cwiczenia, raz oddzielnie same łapy.

Ale mnie skurcz posladka zlapal kilka minut lezalem i sie zwijalem z bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
mateusz171294
Panowie orientujecie sie kto jest na forum ogarniety który rozpisze w miaro tanio redukcje w polaczeniu z koksami ? niestety nawet vlcd nie przynosi mi rezultatów (mimo, że miska dopięta)...




A Aero itd lecialo ? i co z SAA do tego szło ?

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5073
4x interwały po siłowym cypio clen t3

"Szaleństwem byłoby robić tę samą rzecz wiele razy w taki sam sposób i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mateusz171294
Panowie orientujecie sie kto jest na forum ogarniety który rozpisze w miaro tanio redukcje w polaczeniu z koksami ? niestety nawet vlcd nie przynosi mi rezultatów (mimo, że miska dopięta)...


Ja mogę rozpisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Na vlcd musi lecieć, nie ma ch**a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lestat ja chyba tak samo zrobie w pon bic tric a do plecow 2-3 serie uginania a do klaty 2-3 s sciagania drazka i chyba styknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
ile tego cypio szło ? estro moze w ch** podbite itd.


Ja robilem tak wtorek łapy po 3-4 cw. na partie. i w piatek jeszcz epo 1ćw na to i na to i mnie np łapy już bolały w week.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo sadze ze teraz bardzije mocniejszy trening dac jak wiecej saa wjezdza u mnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odblok po testo z winem.

Następny temat

Problem z odblokiem

WHEY premium