SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### INSULINA Art / Faq ###

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
ok. czyli jak sie nakrence to dam znać----jeśli ehhh

a teraz miczelx daj jakieś rozpiski przykładowe z insy


Zmieniony przez - thatman w dniu 2005-03-28 13:13:15

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
trzeba byloby sie dogadac z kims chorym,ale nikogo nie znam, nie wiem ile bedzie w stanie zalatwic jedna osoba...
to ceny apteczne.

albo lekarz wypiszemarzenie...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
Sog może nawet 2
ale żeś się milczex napracował

Kompletnie Zj**ałem =( ;-(
Przedemną jeszcze całe miechy nauki o dopingu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
No i pięknie SOG. Więcej takich artów i będzie więcej świeżości/przydatnej merytoryki w dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Btw. xxxxxxxl rozwin to, co napisałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Hehehehehehehe
Troszke podstawowe info ale ogolnie oka
Przeczytalem troszke tego shitexu na zachodnich boardach
A moj/nasz plan zbliza sie ogromnymi kroczkami - troszke sie dygam, ale bedzie oki

Co do cen i dostepnosci - zaden powazny dil nie sprzeda Ci ( nie kieruje tego do konkretnej osoby ) insy....

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Ja doszedłem do wniosku że insa to zbyt indywidualna sprawa żeby pisać o niej art... Ułoże niedługo 2-3 protokoły dla konkretnej osoby to jak się pojawi doping 2 to je wrzuce...

A szczerze to musze powiedzieć że sorry ale art nie podoba mi się tak do końca, zbyt ogólny, troche nieścisłości... Za mało węgli w drinku po zastrzyku i zła ich proporcjia, brak serwatki, brak mieszanki alaniny, glutaminy, tauryny, kreatyny w celu prawidłowego uzupełnienia profilu aminokwasów etc.... Ale jako ciekawostka może być...

Np. fajny protokół jest z użyciem testa susp i insy na przemian (jeden dzień test, jeden insa), wykorzystuje się to że insa jest inhibitorem SHBG etc... Możecie go zobaczyć w arcie Big Fat Bastard...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
mysle, ze moglbys rowniez go zamiescic w dopingu1...dlaczego? bo inaczej doping1 stanie sie forum dla nastolatkow wymieniajacych informacje o metce i omce...a przeciez tego rowniez NIE chcemy

wystarczy, ze przestaniemy opowiadac na glupie pytania, kasowac powtarzajace sie tematy, a najlepsze posty zamiescimy w jakiejs linkowni

doping1 moze rowniez miec wyzszy poziom, ale wszyscy musimy nad tym popracowac

idea dopingu2, ktora przedstawil om jest jak najbardziej ok, pamietajmy jednak o "d1"

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Zauwaz, ze gdy w obecnym dopingu pojawia sie haslo : HGH/IGF/INS padaja pytania : ile chcesz na tym zrobic?/skad masz?/jaka cena?/nie boisz sie ?/etc.
Dlatego ja mam dosc

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
ok...rozumiem to, ale z drugiej strony kto ma wytlumaczyc tym wszystkim ludziom co brac, jak laczyc, jakie robic przerwy, co dolozyc i jak sie odblokowac jesli nie my?

moje zdanie znasz: stworzmy d2 dla "wybranych", ale pamietajmy tez o d1 i nie zostawiajmy go samego sobie

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czemu deki nie można samej?

Następny temat

omka+metka

WHEY premium