SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za duzo

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
no wiec mam problem z tym ze za duzo jem i kurcze zawsze jak przechodze na jakas diete to dlugo nie wytrzymuje (ok 3-4dni) a pozniej obzeram sie wszystkim co mi wpadnie w rece. macie jakis sposob na to zeby utrzymac troche dluzej diete? ja musze! pozbyc sie 10kg ;( a tak przy okazji to wszystko (objadanie sie) zaczelo sie u mnie jak zaczelam wychodzic z anoreksji (sama bez lekarza)

chatcat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
:) heh i dalej to samo. jestem beznadziejna po tej glupiej zimie zaczynam od poczatku ehh juz sily nie mam jak przetlumaczyc temu sadelku ze mam go gdzies!!! a moze wie ktos dokladniej jaki wplyw na wage moze miec nadmiar hormonow tarczycy. podobno sie chudnie ale moj przypadek jest raczej bardziej skomplikowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Silna wolna to podstawa kiciu! Bez tego nie da rady nawet cud dieta.
Zaproponowac ci moge owoce i warzywka do bolu.Np.taka brukselka.Jest tania i zdrowa.Po kilku razach jak juz tylko spojrzysz na brukselke to nie bedzie ci sie jesc chcialo.Tak wiec dobry sposob, nie!!!

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym Kasia b.chętnie te 10kg od Ciebie zabrał i bym się bardzo cieszył ważąc 100.Ale jak to zrobić?
Spróbuj rowerek,bieganie.Mniej słodyczy.Bieganie zalecam rano przed śniadaniem,wtedy najlepiej masa spada.Nu i powtórzę za Ronnie'm SILNA WOLA.Powodzenia.
PS,a ja naprawdę bym chętnie o dyche przytył.

solonyj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak silna wola to by się tu prydała.

A może Ci w tym pomoże rozpisanie sobie posiłków na dany dzień i trzymanie się takiego planu.
Zawsze wieczorem zaplanuj sobie co będziesz jadła następnego dnia (ok 5 mniejszych posiłków dziennie oczywiście bez zbędnych słodyczy itp.)

pozdrawiam

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Ajej od razu silna wola. Podstawa to eliminacja cukrów i tłuszczy oraz spozywanie żywności nieprzetworzonej bogatej w węglowodany złożone i białko. Moim zdaniem z głodem nie można walczyć na dłuższą mete wyłącznie za pomocą silnej woli. Trzeba głód oszukiwać jest wiele sposobów i sztuczek. Do podstawowych należy spozywanie małych a częstych posiłków, rozdzielanie białek od węglowodanów, picie mocnej herbaty, jedzenie wieczorem wyłącznie czystego białka, stosowanie słodzików zamast cukrów itd.
Koniecznym uzupełnieniem takiej diety są ćwiczenia areobowe.

Moderator Odżywianie


Zmieniony przez - Atomic w dniu 01-06-18 08:36:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj mi swoje 10 kilo bede wazyl wtedy 100;)))))))

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Podobno dobrym sposobem jest wypicie szklanki wody przed posiłkiem. Słyszałem, że to zmniejsza apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
jejq dzienki:) wiem aeroby...od pol roku trenuje na rowerku od tygodnia intensywnie plywam a cukru w ogole nie uzywam niestety ze slodyczami jest gorzej bo moge ich nie jesc kilka miesiecy ale pozniej jak mnie cos napadnie to caly miesiac tylko czekoladka:( heh a do biegania to sie chyba nigdy nie zbiore... po prostu sama troche sie boje a nie mam z kim ale od 1szego dnia wakacji musze!:)
a co do tych 10kilosow to ja tez jestem chetna tylko jak? poczta, mail, dcc? )))

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
aha od 4 dni jem jakies 1200kcal i pije 2.5litra wody i zielonej herbaty.....tylko ze...czy to normalne ze sie tak strasznie przez to zaczelma pocic?
schudlam 2kg)))

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Braaaaawwwooo. :)

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
ee to nic takiego...tylko ze juz mis ie to wszystko zaczyna powoli nudzic.....od ilu lat wy trenujecie?

chatcat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak pozbyc sie rozstepow?

Następny temat

lydki

WHEY premium