SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wymioty po mietku?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 244
witam. juz jakis czas biore ruska mete, juz drugo tydzien po 5 na dzien bo zaczelem od 2. ostatnio przy jedzeniu zaczyna byc mi niedobrze ;/ szczegolnie pod koniec, chyba wczoraj zaczelem wymiotowac gdy bylem najedzony, pozniej juz sie czulem dobrze. czy to moze byc spowodowane metanabolem? czy to moze jakis inny dziwny powod? jak ktos wie czy to moze byc przez mietka to napiszcie mi tu cos, bo nie wiem czy dalej go brac. jak narazie zjadlem ok 80. w planach mam ogolnie `50 czyli zostalo mi ok. 70 jak dobrze licze :p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21349
nie wykluczone ze to od metanabolu. stosujesz cos jeszcze do tego cyklu? moze to zwykle zatrucie wynikające z tego ze coś zjadłes..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij od regulaminu dzialu doping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Jezeli nadal w/w dolegliwosci nie ustapia - przerwij cykl, moze tw.watroba jest jakos szczegolnie wrazliwa, to indywidualna kwetsia. Nie ma co na sile sie szprycowac jesli juz organizm ma dosc.

PS: 89w nazwie nicku to Tw.wiek?

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2006-11-21 21:44:05

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
chyba wczoraj zaczelem wymiotowac gdy bylem najedzony
to nie wiesz czy bełtałeś??

89 to rocznik prędzej

Zmieniony przez - micbar15 w dniu 2006-11-21 21:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Jasne rocznik, popilem troche bo jestem OFF

A autor zrobil zla konstrukcje stylistyczna zdania - chodzilo mu pewnie, ze zaczal wymiotowac chyba jak byl najedzony - a nie na odwrot

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2006-11-21 21:48:40

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
mi chodzi oto chyba
bo kurcze niepewność w takich sprawach to dziwna jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
zgadzm sie

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może wcisnęli Ci coś innego niż mietek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
Mam to samo co autor jestem w 3 tygodniu nie wymiotowalem ale naprawde czesto przy posilkach mam odruchy wymiotne :/ Tez jem ruska metke ze scanbecha

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 244
moze zaczne od poczatku... 89 to moj rocznik, czyli mam jeszcze 17 lat, wiem ze malo ale 100 mietka to tez nie jest jakis niesamowity steryd ;P a co do wymoitow to jestem pewny ze to robilem ;( te chyba bylo do tego ze chyba bylem najedzony... a jak jestem najedzony to czesto mam takie odruchy od pewnego czasu ;/ do mietka pije jeszcze weight gainer'a multipower'a. bede bral nadal, zobaczymy jak to bedzie, najwyzej odstawie :( dzieki za wpisy. Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok prop 20shot...

Następny temat

Testosteron Propionate - 1 cykl, czy wszystko jest ok?

WHEY premium