SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wydłużenie "gólki" ticepsu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744




Witam. Gdy napręże lape to w okolicach trica robi mi sie taka gólka nieco niżej niz biceps a powyzej po barkiem jest dołek. Moje pytanie brzmi jak cwiczyc(prodopodobnie trica) by to wydłuzyc by zrobil sie podluzny miesien a nie taka góla.



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 72

Wzrost: 178

Cel treningowy: masa,siła

Staż treningowy na słowni: 1,5 rok

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: bialkowa

Przeciwskaznania medyczne: żadne

Zażywane suplementy: kre-alkalyn + HMB

Zmieniony przez - kamil567 w dniu 2009-06-24 04:11:12

Zmieniony przez - kamil567 w dniu 2009-06-24 04:12:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 921
Po Twojej łapie widać że początkujący nie jesteś więc mięśnie są już całkiem dobrze rozwinięte i przybrały swój 'właściwy wygląd' który zdeterminowany jest przez genetykę. Niestety nie ma ćwiczeń pozwalających na wydłużanie bądź skracanie żadnych mięśni.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Ta "góla" to jest mięsień ramienny, który znajduje się pod bicepsem. Nie ma nic wspólnego z tricem.
Pozdrawiam

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
zuberson ale jak to mozliwe zeby miesien ramienny tak dziwnie sie uksztaltowal??

P.S. czyli nie da sie z tym nic zrobic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Mięśień ramienny to pracuje przy wszystkich ćwiczeniach na biceps, ale najmocniej przy uginaniu nachwytem i modlitewniku, więc jak masz któreś z tych ćwiczeń to wywal.
Swoją drogą jak dla mnie to wygląda nie najgorzej. Mam gdzieś na kompie fote Arnolda na której bardzo rzuca się w oczy ta gólka. Jak znajdę to wstawie.
Pozdrawiam.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876


Przyjrzyj się lewej ręce Arnolda.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
no widze widze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

steper plus brzuszki

Następny temat

plan na mase do poprawy

WHEY premium