SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wydłużenie głowy bicepsa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Szukałem czegos na ten teamt ale nie znalazłem.
A więc jak w temacie,jakie ćwiczenia stosować aby wydłużyć mięsień i żeby biceps zajmował całą powierzchnie ramienia a nie tylko część?Nie pokrywa on ładnie całego ramienia,przy napinaniu bicpes napina się tylko przy barku tworząc taką kulkę,natomiast przestrzeń ramieni od łokcia do bicepsa,jest płaska nie ma tam żadnego mięśnia,jest to około 4cm,dopiero potem zaczyna się bicol.
Gdzieś ktoś napiasał w temacie o podobnym problemie że trzeba tutaj stosować uginanie w oparciu o kolano??Czy ogólnie przy uginaniu sztangą/hantlami prostować ramiona do końca,to coś pomorze,czy zachowywać nadal napięcie mięśni??
Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Ćwiczenia da dolną częśc bicepsu, na tym musisz sie skupić. Poczytaj w dziale trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Ja już się naczytałem i nic takiego nie znalazłem.Możesz podać jakie to ćwiczenia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze, dlugosc bicepsa jest uwarunkowana genetycznie i o tym trzeba pamietac, mozna oczywiscie troche nad tym popracowac:
- cwiczenia z uchwytem mlotkowym, glownie tyczy to sie hantli, ew. wyciag
- skupienie sie na fazie negatywnej kazdego powtorzenia, musi ona byc wykonywana wolno, z maks. napieciem, szczegolnie kiedy sztanga badz hantel jest juz nisko
-poza tym cwiczenia z sublimacja nadgarstka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
nie podałeś wymiarów, wagi itd. może po prostu jesteś chudy, masz długie ręce i malutkie przedramię wszystko to może się składać na marny efekt wizualny. poczytaj o półtorakach powinny pomóc,no ale jak już mówiłem nie znamy,Cię nie wiemy jaki staż jaki grafik itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3043
Z sublimacją nadgarstka?
Sublimacja – przemiana fazowa bezpośredniego przejścia ze stanu stałego w stan gazowy z pominięciem stanu ciekłego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Ludzie nie da sie wydluzyc miesnia... Jest on ograniczony zaczepami i nawet operacyjnie nie jest to wykonalne... Mozesz to zrobic tylko optycznie zwiekszajac mase bicepsa, a do tego nie potrzeba zadnych magicznych cwiczen tylko zwykle ciezkie cwiczenia wielostawowe (podciaganie na drazku podchwytem, uginanie ze sztanga, wioslo podchwytem,...)

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4261
z tego co wiem to nie powinienes cwiczyc na modlitewniku bo to skraca biceps

.tutaj chodzi o pasje
..tutaj chodzi o siłe
...tutaj chodzi o moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
malot91 tylko optycznie, gdyz jest to niby cwiczenie na tzw 'kulke'

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
ok dzięki ludziska,na modlitewniku nie ćwicze,robie wielostawowe,bo ćwicze FBW.Co do drążka nie mam.Dzięki georgu,wiem że zabudowując dobrze łapki mięchem efekt zniknie,ale myślałem że jakoś mogę bardziej naciskać na te dolne partie bica.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
latissimus - nie pajacuj, jak chcesz sie popisac, to zrob to dajac MĄDRĄ rade, a jak czegos nei wiesz to sie po prostu zapytaj. Oczywiscie ze nie mozna wydluzyc bica w pelnym znaczenia tego slowa, bo jak pisalem wczesniej jest to uwarunkowne genetycznie, ale biceps sklada sie z glów - dlugiej i krotkiej, rozbudowujuac ta dluzsza, optycznie stanie sie dluzszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia dla 16-nasto latka

Następny temat

prosze o korekte treningu

WHEY premium