SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wakacyjna przygoda

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nei wiedziałem jak to nazwać

ogólnie cześć. mam taką sprawę mianowice wybieram sie na żagle na 2-3 tygodnie a jak wiadomo wakacje szanty itp nie sprzyjajątrzymaniu diety jak to zrobić żeby jaddąc na chińskich zupkach nie soalić za duzo mięsa ? jest szansa że bede jadł sporo mniej więc licze na to że troche schudne jeszcze ale wolałbym żeby poleciał fat a nie mięso. dobrą rzeczą będzie pływanie , codziennie 1-2 godziny no ale do tego dochodzi dieta chińska zupka albo inny wynalazek z torby , puszki , i wszytsko co da sie łątwo i szybko przygotować troche mało będzie zdrowych produktów ale jak bede w jakimś sklepie które będą to oferowac to pewnie cośsobie kupie , jak na razie zakupie troche tuńczyka na wieczór. wiadomo wpada również browar i impreza ( aeroby na parkiecie )


ogólnei pytanie jest takie , czy przez 2-3 tygodnie jedząc mniej ale żarcia nie najlepszej jakości dam rade spalictroche fatu i nie zgubić mięśni ? nie lcize na ostra redukcje ani na anabolizm


wiem troche chaotyczne ale padam po robocie dzisiaj nei wiem co mi jest.


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
pójdzie z miesnia, mi poszło po 1 jednym wyjezdzie, 4 doby ostrego chlania wiec sie nawet nie dziwie

teraz tez jade ale tak na spokojnie na 10 dni z rodzinka, pewnei z posiłków uda mi sie trzymac snidanie, posiłek przed snem i jajecznica raz dziennie

wiadomo ze skzoda miesa, ale ja sie tym nie przejmuje, mysle ze w miesaic góra 2 odbudujesz, na to ze fat pójdzie jest szansa ale mała moim zdaniem
Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-07-28 22:03:39

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-07-28 22:04:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Zgadzam się z Michałem.Spadki będa , mięsień tez poleci , wiadomo , ale nie przejmuj się tym , odbudujesz.Wakacje to wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
cholera tego sie bałem nei da sie nic zrobićżeby temu zapobiec ? nie chce starcić kondycji / masy co zyskałem w 3 miesiące ostatnie fat moze lecieć dalej w ****e , ale nie mięso buuuuuuuuuuuuu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jak nic, jak nic??
weź sobie psycholu kup białeczko.
super jako antykatabolik.
ewentualnie taurynka.
to są tanie rzeczy, mieszasz z wodą lub popijasz i luz, mięso nie spadnie.
jeśli Ci kasy starczy to dokup Omegę-3.
zdr i choojowych spadków

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
bialak troche mam na noc po jednej miarce starczy na tydzien może

a te chińskie zupki to nei mająw sobie nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
to lepiej dokup białka i omegę stary

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poszukaj w wyszukiwarce były już podobne tematy

bierz puchy tuna , orzechy pestki

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Lepiej nie rob redukcji w tym czasie. Postaraj sie zrobic regeneracje i trzymac bilans na zero.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
wiesz dmer nei chce robićredukcji ale w tym czasie zawsze albo sie chudnie albo sie tyje wole schudnąć ale z sadła nie z mięsa


no tune dzisiaj na nocke kupie i mam troche sp80 jesio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
A nei lepiej utrzymac to co masz?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Citius, Altius, Fortius

Następny temat

na rower..

WHEY premium