SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w ktorym miejscu prawidlowo mierzy sie obwód ud?:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
wiem ze mam dosc banalne pytanie ale naprawde nie wiem w ktorym miejscu moge zmierzyc obwód ud, zeby znac dokladnie wymiary :) mam prosbe niech mi ktos napisz.pozdrowionka i z gory dzieki.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
w najszerszym miejscu uda

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
dzieki za blyskwiczna odpowiedz :)

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Przy napiętych mięśniach czy rozluźnionych powinno się mierzyć? Bo ja się gdzieś spotkałam z pomiarem rozluźnionych mięśni, i to jeszcze przed treningiem danego dnia...?

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
czy przed treningiem czy po to chyba nie ma za duzo roznicy, ale ja tez nie wiem czy napiete czy rozluznione powinny byc.ja mierzylam tak i tak, tylko nie zawsze wychodza dokladne pomiary

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
heh, a do jakich celow potrzebujecie znac te dokladne wymiary?

a to czy mierzymy po treningu, czy nie, ma akurat duze znaczenie - po treningu miesni ud obwod uda bedzie wiekszy. tyle ze nigdy nie mierzymy sie po treningu.

jesli pomiary do celow porownawczych - zwykle rano po wstaniu z lozka, napiete miesnie, najlepiej w dzien tak samo oddalony od dnia treningu danej grupy (jesli trening w ukladzie tygodniwoym - w ten sam dzien tygodnia).

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
dla wlasnej informacji :) dzieki za odpowiedz. masz soga

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety...

Następny temat

trening na brzuch i ogólna redukcja

WHEY premium