SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tunczyk + białko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1306
W tabelach wartości odżywczych sprawdzałem ile białka w 100g ma tuńczyk w sosie własnym http://zywienie.host.sk/table.php?page=btw. No i ma około 22g.
A kupiłem ostatnio tuńczyka King Oscar i na etykiecie jest napisane że w 100g bez zalewy ma:
- bialko 44g
- tluszcz 7.5g
?? Skąd takie różnice ? Błąd na etykiecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Wypiję za Miszcza nawet 2 Masz bracie przerębany piątek. Ja do wieczora mam do żarcia tylko taką papkę z białego sera, białka, rodzynek i śmietany. Sypnąłem trochę aspartamu To gdzie zakładamy posta? Jaki jest najgłupszy dział w SFD? Po siłowni...?

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
na pewno w 100g a nie w całej puszce? 44g na 100 to chyba niemożliwe

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1306
W 100g bez zalewy. Tak jest napisane. Dałbym screena, ale nie mam jak zrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Kopt nawet nie wiesz jaki zamęt u mnie wprowadził ten tuńczyk o którym pisze revyag Jest tam jak byk napisane 44g białka i to nie pomyłka. Szukałem nwet na ich stronie zeby to potwierdzić ale chu.. tam znalezłem.

Na moje to jakaś pomyłka, ale kogo ? Drukarni drukującej naklejki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
ja neiwiem po co oni tak pisza, czesto spotykam tunczyka który ma 25 czy 27 czy nawet 30 g bialka na 100 g, wprowadzaja klienta w bład tylko po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Mam go w domu to sprawdze czy jest faktycznie podane na 100 g ale to i tak nic nie zmienia bo tuńczyk po odlaniu zalewy z wody ma 120 lub 130 gram wagi więc nawet nie jest to zawartośc całej puszki bo to i tak za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Na sto masz 20 +/-5g nie więcej.Na sto masz 20 +/-5g nie więcej.

Michał jak to po co. Wolisz kupić tune co ma 20 czy 44g białka, ja nie mam dylematu........

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
to ja szukam tego tuńczyka ale na serio, to nie uwierzę, że prawie połowa to przyswajalne białko. Bez szans

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Na sto masz 20 raczej +5g nie więcej. Na sto masz 20 raczej +5g nie więcej.

Średnio wypada więc 25-27g przy 100 a przy 120-130 tyle zwykle go jest mamy wtedy 30-35g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
Powiem Ci Kopt że na szczęście to toni w kawałkach a nie zeskrobane i wrzucone do kupy rozdrobnione odpadki. Znajdziesz go bez problemu. Ile z tych 42 jest przyswajalne to Ci nie powiem ale jak nie będziesz mógł dostać a napaliłeś się jak na laseczkę to Ci kolega TDCI może w paczce przysłać kilkadziesiąt sztuk za zaliczeniem pocztowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2143
------------to ja szukam tego tuńczyka ale na serio, to nie uwierzę, że prawie połowa to przyswajalne białko. Bez szans -------------------


to jak mam sprawdzić jedząc całą puchę na raz, która połowa ( a są dwie ) to przyswajalne białko a która nie, jakbym to wiedział to jedną połowę dawałbym kotu sąsiadów a tak wpierdzielam sam wszystko bo skąpy jestem i żarciem się nie dzielę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Macdonald

Następny temat

Można raz w tyg odpuścić?

WHEY premium