SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tuńczyk+kukurydza+majonez?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1365
Witam!
Cwicze sobie od pol roku-sa widoczne efekty-ale postanowilem od niedawna przestrzegac diety. Wszystko ladnie pieknie ale nie lubie salatek bez majonezu. Jestem ektomorfikiem i mam bardo szybki metabolizm wiec mysle ze ta odrobina tluszczu jaka sobie zjem w salatce z tunczyka i kukurydzy nie zaszkodzi mi. Mam pytanie- Czy spozywanie tluszczy takich jak w majonezie przeszkadza w budowaniu masy miesniowej? Wiem ze robi sie tkanka tluszczowa ale jak wspomnialem mama dobry metabolizm i mnie to raczej nie dotyczy. Chodzi mi tylko o to czy np. tluszcze zabojaja bialka czy tez weglowodany?
Z gory dzieki za odpowiedzi!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
tluszcze zaklocaja wchlanianie wegli. Jednak jedzenie ich nie jest szkodliwe, poza posilkiem potrrningowym kiedy zalezy nam na szybkim wchloonieciu wegli. Ja osobiscie tez mam szybki metabolizm i poza proporcjami bialka i godiznami posilkow nie przestrzegam ilosci tluszczy ani wegli (tzn jem wiecej niz powienienem:P) i jakos zyje:) nawet pomimo ze jem na noc te tluszcze czy tez zwierzece:)

Inne dzialanie to hamowanie uczucia glodu - u siebie nie zauwazylem, ale podobno hamuhje glod:)

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1365
Dzieki!
Wlasnie tego mi brakowalo do pelni szczescia:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poszukaj na form było o majonezie z oleju lnianego post meganona

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i bedziesz miał zdrowe tłuszcze

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
olej lniany wrecz pomaga w budowie masy miesniowej, był gdzieś post o maionezie z oleju lnianego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kobiety - ile bialka

Następny temat

Teraz ja prosze o poprawki

WHEY premium