SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tucio_84 czas na palenie tłuszczu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
od 2 tygodni przykładam się do diety ale dzisiaj idę na pizze bo p******ca dostaje przez to niejedzenie ja nie wiem jak wy robicie te redukcje

Ok do rzeczy : jem w miarę bo bardzo dawno nie robiłem redukcji tkanki tłuszczowej i bardzo ciężko mi się przestawić z kebaba na brokuły itp. Na chwile obecną 4xbiegania po 10-15min bo kondycja jest jaka jest a waga 132kg była jest 126kg, z towaru leci testosteron prop 100mg dziennie chciał bym dodać jakiś spalacz i tak na alle.... znalazłem lipodrene zastanawiam się jak działa i czy posiada efedrynę czy to sciema
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
DJ100
od poniedziałku będę ciął ww gdyby nie ta pizza to nawet fajnie by mi ten dzień wyszedł no ale wgrałem sobie film rano że musze zjeść pizze

slac
pływam raz w tygodniu i przy okazji chodzę na jacuzzi

snara
dla tego chce lekko schodzić z WW i w sumie tak robię diety nie mam bo na razie zmieniam nawyki z golonki na pierś czy z kebaba na warzywa myślę że to najrozsądniejsze co mogłem zrobić jeśli chodzi o wybór spokojnego schodzenia a robieniem czegoś na gwałt

DJ100
ja po basenie pije kawę z automatu i daje rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
ankieta dzialu

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
znalazłem lipodrene zastanawiam się jak działa i czy posiada efedrynę czy to sciema

do tego ci ankieta działu potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
nie mi tylko taki regulamin.

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
to skoro tobie nie potrzebna ankieta to prosił bym o nie wypowiadanie się w tym temacie skoro nic w niego nie wniesiesz a co do regulaminu działu to myślę że przy takim pytaniu nie ma potrzeby wstawiać ankiety tym bardziej że kumaci wiedzą jak wyglądam i zdają sobie sprawę że nie pyta amator a ktoś z wieloletnim doświadczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
Tucio na forum do dawna swoje już wbił i ogarnia temat w wielu płaszczyznach bb więc niema co się czepiac o ankietę tym bardziej że nie chodzi o rozpiske cyklu
czemu nie uderzysz w clena albo T3 ? jak chcesz coś co dobrze klepie to mogę polecić Ci hellfire można na alle dostać nawet w pakietach po 10 caps wezmiesz na sprobowanie jak Ci podpasi to polecisz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
ok od dzis karki nie wstawiaja ankiety :P

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nic narazie ze spalaczy typu clen czy T3,efka itd,narazie bez tego bedzie fat lecial,ciezki dziala zostaw na pozniej

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem ci tak, jak leci mało węgli to umnie to 3/4 cukry proste
ja nie czuje się, że jestem na diecie
np. śniadanie
-70g WPC,lniany,15g owsa
godzine dalej redbul, albo 2 tigery i już 50g węgli gratis
zero ryżu,kaszy itd. tylko ziemniaki i makaron
rzadko kiedy brokół jem głównie pomidory i mix salat. robie z tego sałatki z kurczakiem i makaronem. mieso tłuste.
na ladowaniach jem już polowe czyste żarcie połowe cukry i tez nie jakieś hardcorowe.

jak procek spalacze odstaw. jedynie 200-400mg cofy przed treningiem/aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Tucio wrzuć ankietę,z tego co kojarzę to trochę masz już staż w trenowaniu,wklej ankietę ale ja bym nie kombinował i tarczycowe poleciał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1989
skoro idzie prop, to może jakiś aromasin do tego, żeby w pierwszej kolejności się wody wyzbyć. będzie to dosyć szybki i fajny efekt na początek. później właśnie t3, yoha, salbutamol, clen. coś z tego zestawu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie clena dla kobiety

Następny temat

Saa a odżywki

WHEY premium