SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

syfy trądzik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Witam chciałem się dowiedzieć czy "jakości" towaru może mieć wpyłw na syfy ? znajomi wbijali trochę lipne firmy typu malay tiger, blue dragon (3miasto), pewnie gotują to w jednej piwnicy :D i chciałem się dowiedzieć czy kwestia niesterylnych warunków lub jakiś lipnych wypełniaczy może mieć na to wpływ (mówie tutaj o takim na prawdę hardkorowym trądziku a nie paru syfkach na barkach czy plecach)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Panowie czyli po masteronie ktory jest niejako pochodna DHT jest wieksze ryzyko wystapienia syfow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak był by syf to by miał ropnie w miejscu iniekcji
ile ma lat??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
19 lat a drugi 20 :) był to enan z blue dragona i prop z malaya nie mają w sumie najlepszych opinii, dlatego chciałem zapytać czy to może kwestia jakiś wypełniaczy czy coś ? był to syfy ropne ale nie w miejscu iniekcji tylko własciwie na całym ciele klata/bary/plecy wiekie ropne syfy


Czy wie ktoś może jakie właściwie główne czynniki mają wpływ na takie hardkorowe zmiany skórne ?


Zmieniony przez - @nimal w dniu 2015-06-24 18:46:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Testosteron , a szczególnie dihydrotestosteron DHT najaktywniej wpływają na metabolizm gruczołów łojowych , są osoby jak ja. Tylko ja zaczynałem przygodę z SAA po 30roku życia co nie mają z tym żadnych kłopotów, inne osoby zwłaszcza , młodsze niektóre mają kłopoty, czasami nawet po cyklu innych one omijają, nie wiadomo do tej pory od czego to zależy, jedno co zauważyłem na forach i w świecie realnym wraz z starszym wiekiem mniej osób skarży się na syfy.Leczenie jest uzależnione od nasilenia objawów czasami wystarcza cynk duże dawki i solarium czasami finasteryd itd.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
a częste wbijanie zmniejszy to w jakimś stopniu ? nawet jeśli jest to długi estr? np w poniedziałki i czwartki zamiast raz na 5-7 dni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie zmniejszy.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Czyli po prostu profilaktyka (obecnie skóra czysta) w moim przypadku ale mam zamiar wejść na jakiegoś solo tescia długi estr, zajadać po prostu wtiamine A, witamine E , czysta micha zielone warzywa w dużych ilościach, 0 syfowego żarcia co jeszcze warto zrobić jeśli już coś wyskoczy ? solarium tak ? znacie jeszcze jakieś sposoby żeby zniwelować syfy do 0 ? nawet jeśli ich nie ma żeby spróbować nie dopuścić do pojawienia się syfów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
możesz tak próbować cynk,masci tego typu,słonce jak nie pomoże pozostaje izotek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
W ostateczności 20 mg ed nawet podczas cyklu ? :) mam już kurację izo za sobą jestem juz 4 miechy na offie :D ale czytałem tematy to chłopaki pisali że nawet po izo był juz spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak brałeś izo to wiesz jaka dawka działała na ciebie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Mam nadzieję że nie wysyfi ale w koncu to loteria :)


czyli kwestia gorszego labu nie ma znaczenia ?



Zmieniony przez - @nimal w dniu 2015-06-24 19:29:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl badania pytanie

Następny temat

HCG - przechowywanie

WHEY premium