SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syfy po tesciu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10535
Witam.Mam do znawców tego działu małe pytanko. Jest związane po części z działem doping. Otóż mój kolega z którym ćwiczę zażył 15 strzałów testosteron prolongatum i go wysyfiło na plecach,klacie i troche na barkach... Nie ma neta i nie może poszukać jakiś porad,więc poprosił mnie :P Szukałem w starch postach jak się uporać z syfami i przeczytałem że mdło siarkowe jest dobre. Co wy stosujecie na syfy ?? Z góry dzięki. POZDRO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 826
niech spróbuje przegotowane drozdże pić

"Miejsce Polska, system samowolka, cel to forsa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
duzo by pisac
uzyj wyszukiwarki troche bylo na ten temat

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
https://www.sfd.pl/forum.asp?search=syfy&forum_id=14&strona=1

https://www.sfd.pl/forum.asp?search=tradzik&forum_id=14&strona=1


wystarczy poszukac poczytac.

zycze milego czytania. Cos na pewno znajdziesz

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10535
jordanwlkp dzięki. Już znalazłem ciekawy sposób. Zobaczymy czy mu coś to da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ciesze sie ,ze moglem pomoc


pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
odstaw teścia (androgeny) to trądzik zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
nie zejdzie, mi zineryt troche pomogl, nie wyugadla to juz na stan zapalny jak dotychczas tylko wygadla jak wysusozne syfy, jednak niepokoi mnie to ze blizny moga zostac. ide na dniach do dermatologa, zobaczymy co wymysli. kupel oczywiscie bil polska prolke>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
a jest jakaś inna prolka ?

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
sory nie doczytalem ze autor juz to napisal. wlasnie dlatego juz nigdy nie kupie prolo:/ i kazdemu bede je odradzal. jak mnie po 2 strzalach wysyfilo to nie chce myslec co kolega ma po 15....

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2007-08-16 22:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 826
a po 20 to już wogóle kosmos..człowieka nie da sie rozpoznać...echh..pier.dolenie

"Miejsce Polska, system samowolka, cel to forsa"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop e3d

Następny temat

Prohormony

WHEY premium