SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stala suplementacja??;]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
trenuje zapasy 5razy w tydgondiu w tym silka i myslalem nad stala suplemenentacja monohydratem....mysle ze bylo by lepeiej tak brac bo sila by szla i wytrzymalosc prosze o pomoc :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
to dobrze zaczynam od wrzesnie i jade narazie 3 miechy zobaczymy jak to sie sprawdzi jak dobrze to dalej lecimy;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Ale w czym potrzebujesz pomocy konkretnie ?
Jak brać kreatynę w suplementacji stałej można znaleźć w 5 sekund uzywając funkcji "szukaj" .
0,03g kreatyny dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
czytalem na ten temat czytalem tez twoj post....chodzi mi o to czy to wogole cos daje??bo np przed zawodami nie robie sily zeby miesnie odpoczely a wtedy marnuje sie chyba kreatka co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Zależy jaka długa to przerwa i czy po zawodach dalej chcesz brać kreatynę. Jeżeli dalej chcesz brać a przerwa jest krótka to w czasie przerwy bierz kreatynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
no niedluga....czyli co nie przechodzic na stala suplementacje??myslalem ze warto sporobowac przejsc na stala nic nie zaszkodzi a moze pomoc:]a probowales stałą>??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Czy ja napisałem, że nie przechodzić ?
Skoro to będzie krótka przerwa to wejdź na tą stałą suplementację skoro jesteś jej ciekaw Kilku moich znajomych robiło stałą suplementację i było zadowolonych (jeden ciągnął ją jakieś 9 miesięcy) z efektów. Ja nie praktykowałem tego sposobu z niezależnych ode mnie przyczyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
dzieki za odp:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
a jak brac prrzy stalej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Napisałem w moim pierwszym poście !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
ale chodzi mi o to czy rano najnlepiej czy po treningu:]czy np przed treningiem ale chyba bedzie po treningu nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
W dni nietreningowe rano
w dni treningowe po treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

???

Następny temat

Kreta, pytanie

WHEY premium