SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stagnacja na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 889

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

M

Waga

80

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok.20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkola, wstaja ok.6.30, klade sie spac ok.23, 3xtydzien silownia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

silownia,bieganie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

zbilansowana

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

bialko,bcaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
Witam. Od poczatku kwietnia zaczalem redukcje. Spadlo 6 kg, wiec spory progres jest. Jednak ostatnio dopadla mnie stagnacja. Niby ulozylem sobie diete, jednak chyba zbyt szybko ucinalem kalorie, do tego dorzucilem codzienny, bardzo ciezki trening (fbw+aeroby60min jednego dnia, kompleksy sztangowe+interwaly nastepnego dnia). Od tygodnia waga stoi w miejscu,treningow juz wiecej dorzucic sie nie da, a kalorie tez juz mocno obciete. Nie wiem co mam robic, chcialbym do poczatku lipca wazyc ok.65-70kg. Zrobic teraz kilkudniowa przerwe, zrobic restart metabolizmu? Prosze o pomoc. Na dole moja poczatkowa i obecna dieta.





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Zrób restart i przemyśl w tym czasie kwestię treningu i diety. Wystartuj z 3 - 4 sesji z obciążeniem uzupełnionych 2 - 3 sesjami aero i zostaw przynajmniej jeden dzień wolny od treningu. Zadbaj o odpowiednią ilośc i jakość snu.

Co do diety koniecznie zacznij jeśc tak by dieta nie przypominała menu z Pani Domu. Raz że mało masz kalorii, dwa - brakuje składników takich jak witaminy D, E, A, kwasy omega 3, magnez, potas, wapnia także jest mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2804
A ta dieta poczatkowa byla dobra? No i ile powinien trwac restart, i jak powinien wygladac, zeby nie zalac sie i zeby na maksa podkrecic metabolizm. Podbicie kalorii do 3000, przerwa w cwiczeniach i czekac az waga stanie w miejscu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co po redukcji?

Następny temat

dieta na mase do ocenki

WHEY premium