SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

rzezbe

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1062

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1339
a zza karku mi jest lepiej i kontuzji tez nie mam narazie wiec zza karku bede robil
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 36942 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 183187
jest to nie naturalny ruch i z czasem jak bedziesz brał wieksze cięzary to moga sie jakies pojawic ale ja tylko proponuje i tak zrobisz jak bedziesz chciał
napisał(a)
Początkujący
no wiem ale wiesz wole tak robic bo to moze lepsze efekty sa
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 2273 Napisanych postów 37082 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 272906
Zrób Military press.

Zdrowo,bezpiecznie i większe zyski masowe-nie tylko w obręczy barkowej ale i prostownikach,brzuchu,pośladkach które pracują izometrycznie.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-09-16 15:19:22

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

napisał(a)
Początkujący
aha dzieku nieslyszalem o tym trenignu a teraz nastepne pytanie kiedy moglby brac jakies suplementy
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 731 Napisanych postów 36942 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 183187
to nie trening to cwiczenie , też je polecam

a co do suplementacji to gainery i bialka wg braków w diecie (lepiej wypc gainera niż wogole nic nie zjesc) a co do innych to min rok stażu

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-09-16 15:29:02
napisał(a)
Początkujący
a no faktycznie mowie ja sie nie znam zbytnio na tym
napisał(a)
Początkujący
a kreatyna bo tak myslalem ze po tej gestosci i regeneracji zaczne brac kretyne dobrze by bylo?
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
na prawde ogarnij najpierw trening i troche poćwicz , widac ze twoja wiedza też jest mała , a pożniej pomysl o kreatynie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy dla 15 latka.

Następny temat

Trening Kondycyjny

Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Testosteron – fakty i mity Testosteron – fakty i mity Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Stany zapalne organizmu - przyczyny Stany zapalne organizmu - przyczyny Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie!