SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ratunku%-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez greku_806 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
siemka
pisze z problemem bolącego barku. ostatnio zaczal mnie boleć przy wyciskaniu na barki i nie boli przezc cały ruch, ale dopipero na końcu przy wyprostowaniu łokci. Ni byłoby w tym nic takiego dziwnego, ale nastepnego dnia przy wyciskaniu francuskim też przy prostowaniu łokcia boli! o co kaman?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 134
Odświeżam temacik jeśli mogę.
Otóż bolesność barków u mnie wyniknęła z braku dobrej rozgrzewki a było to około 5 może 6 lat temu a teraz znowu wróciła tylko że teraz już zauważyłem że się to dzieje(poprzednio nie i miałem przerwę na siłce na około 2 miesiące z ciągłym smarowaniem jakimi specyfikami). Chciałbym się poradzić co zastosować aby zregenerować staw bo mój problem to nie naciągnięcie mięśnia czy ściegna bardziej jest to przyczyna uszkodzenia stawu wewnątrz. Słyszałem też ze Decadurabolin wspomaga taką odnowe jako steryd anaboliczny stosowany w leczeniu podobnych schorzeń(znaczy się dotyczących układu ruchowego bo nie wiem czy akurat w odnowie czy regeneracji stawów).Jaka jest alternatywa wśród odżywek którą możecie polecić. Z góry dziekuję i pozdrawiam

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
A wcześniej sobie nie rozwaliłeś tego barku poza siłownią? Czy przy ćwiczeniu coś się stało?

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 169 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1713
barki sa bardzo kontuzjogenne wiec wybieraj te najbezpieczniejsze cwiczonka czyli np wyciskanie sztangi z przed głowy
widocznie sobie nadwyrezyłes przerwij cwiczenia w ktorych odczowasz bol i zastosuje fastum lub podobne leki przeciw zapalne i przeciw bolowe, jak bol nie minie to skontatuj sie z lekarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Andrzej wlasnie nie b poza siłownią tylko w piłke gram i na rowerze jeżdze w wakacje mam przerwe od sztuk walki wiec...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Gwjazdor jeśli przy danym ćwiczeniu boli cie bark to nie wykonuj go. Mówisz ze odczuwasz go też przy innych ćwiczeniach, więc może lepiej zrobić krótką przerwe i zaleczyć kontuzje, bo gdy odczuwasz ból to nie powinieneś ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
przy onuszeniu ramion bokiemw opadzie tułowia mnie nie boli, przy unoszeniu ramion bokiem troszeczke ale prawie nic wlasnie najgorzej... przy wyciskaniu francuskim lezac nic a nic a przy wyciskaniu franc zza glowy stojac juz tak

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Jeśli boli to nie rób.Lepiej zrobić tydzień przerwy i zaleczyć kontuzje, niż nabawić sie gorszej i pałzować z miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
Mnie bolał przy ciągach, ale wydaje mi sie ze to kwesta rozgrzewki i odpowiedniego rozciągnięcia. Przez jakiś czas robiłem ciągi samą sztangą aby rozciągnąć bark(mięśień czy co tam bolało) i po tygodniu było ok. Dziwie się tylko że jeden bark bolał prawy.

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
mnie boli nawet jak zrobi jakiś ruch szybszy w odpowiednia strone

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
miałem tak samo. może naciągnełes miesien odpusc sobie silke na 2 tygodnie. jak nie pomoże do lekarza musisz isc

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
j/w kwestia czasu mozesz sobie kupic ewentualnie fastum ale zostaje ci czekanie lekarz nic ci nawet nie powie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serce przetrenowanie

Następny temat

rozwiązany pepek%-)

WHEY premium