SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czerwona opalenizna po solarium!!!ratunku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Tyka z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
niewiem co sie ze mną dzieje!!!zamiast ładnej brązowej opalenizny po solarium moja skóra jest zwyczajnie czerwona!!byłam dopiero 2 razy a jestem opalona na raczka:(czy stosowac jakies kosmetyki do solarium czy poprostu nie powinnam sie tam opalac? bardzo prosze o szybkie odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 153
za dlugo lezalas pod lampami

kto siedzi w domku i nic nie robi, ten nie ma urazów;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
nie ma czegoś takiego jak czerwona opalenizna- jestes poprostu poparzona. Racja zbyt długo byłaś pod lampami, najpierw przygotuj skóre do solarium np. idź na słoneczko i zawsze używaj kremów a jak już jesteś poparzona to posmaruj się balsamem po opalaniu szybko zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
być może.

generalnie, lepiej opalać się na słońcu, niz na solarium, oczywiście wszystko z umiarem.

po opalaniu stosuje jakieś mleczko "po".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Czerwona jestes na poczatku. Poczekaj jeszcze pare dni i opalenizna zbrązowacieje. Kup w aptece beta karoten witamine A+E a opalenizna bedzie ladniejsza, trwalsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Cześć mam takie pytanko... byłam ostatnio na solarjum i sie strasznie poparzylam na dekoldzie.... po kilku dniach zaczeło mnie to strasznie swędziec nie moge spac.... prosze o pomoc czym moge sobie ulżyc żeby przestało swędziec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy facet powinien sie ogolic na brzuchu?

Następny temat

Tłuste Włosy --> szampon...

WHEY premium