SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czerwona twarz..?Po opalaniu..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
Chodze regularnie na solarium i jestem z niego zadowolony..Cialo mam brazowe..Ale gorzej z twarza ktora po opalaniu zamiast byc brazowa jest czerwona i pozostaje taka nawet do kilku dni.Stosuje na twarz krem nawilzajacy.Doradzcie mi jakiego powinienem uzywac kremu aby twarz opalala sie na brazowo??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
skóra może by podrażniona opalaniem ...
lepiej wyłączyc lub zmniejszyc lampy na twarz!
ale ta czerwien zostaje czy schodzi po godzinie/dniu ??
jezeli nie jest to spowodowane ilościa promieni na ktore wystawiona jest facjata to sprobuj bronzera! sa na solarium dostepne
takze takie zeby pozbyc sie po opalaniu zaczerweinienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
cóż że ukrywać że skóra twarzy jest dużo bardziej wrażliwsza i podatniejsza niżeli cała reszta.. nie przesadzaj z mocą lamp na twarz,z długością seansu a nawet jeśli zachodzi taka potrzeba-paradoksalnie użyj lekkiego kremu z niskim filtrem Dobrze nawilżaj po upływie max 3dni twarz powinna dojść do siebie

LET'S PLAY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duzy brzuch:((((

Następny temat

Prosze o pomoc!!! Naprawde pilne

WHEY premium