SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z treningiem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
witam mam pewien problem chodze od 3 miesięcy na siłownie i nic dosłownie nic doszło tam jakieś 4 kilo ale to chyba w brzuchu ; \ przez mieśiąc miałem FBW a przez nastepne 2 miechy ćwiczyłem tak :
pn klata+rączki
wt plecy+braki
śr wolne
czw klata+rączki
pt plecy + braki
sobota wolne
nd wolne

i nie wiem własnie co takiego źle robie chodze z dwoma goścmi im normalnie ładnie rośnie no a mi za ch.. nic nie chce wejść noo chyba tylko w przedramie czuje jak mi wchodzi noo. nie wiem macie jakieś sugestie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
łomatko, rzeczywiscie, w planie nie ma nog !!

no to nastepny powod dla ktorego nie rosniesz

nie zauwazylem nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
a dieta jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
staram się jeść jak najwiecej tzn : ryż kurczak tuńczyk mleko sery noo taka nie pełna dieta wysokoproteinowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
noo dawać przyłączyć sie ; d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
jakie odstepy miedzy posilkami ?

jak szybko po przebudzeniu jesz sniadanie ?

co jesz jako ostatni posilek i na ile przed pojsciem spac ?

jak wyglada Twoj posilek/suplementacja potreningowa ?


wiesz tak to jest ze niektorzy beda jedli smieci i urosna, a inni trzymali diete i ledwo ledwo bedzie im cokolwiek szlo. dlatego niestety jesli nie masz genow to musisz miec wszystko tip top ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
hmm odstępy no wstaje w pn-pt o 7 szklanka mleka i jakieś kanapki z serem pozniej tak ok 15 obiad najczęsciej ryz+mięsko (kurczak,wołowinka) pozniej przed treningiem ok 17 0.5l mleka+2-3 jajka jogurt + 3 bananki taki koktajl no po treningu tak ok 20 kolacja to jakieś lekkie tuńczyk+owoc jakiś tylko wiesz jeden problem nie zawsze jem to co bym chciał wiadomo mam dopiero 17 lat noo i nie mam zarobku stałego no i dostaje tyle co mamunia kupi. noo po treningu banan :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
huh stary, to masz 8(!) godzinna przerwe miedzy posilkami, wiesz z czego Twoj organizm wtedy spala ? tak, z miesni ..

wiem o co kaman, nie jest latwo trzymac diete jak sie mieszka z rodzicami ale .. niestety w taki sposob nie urosniesz.

poczytaj w dziale odzywianie 10 wskazowek zywieniowych (jest w podwieszonych), musisz sie ich trzymac jesli chcesz cos osiagnac.

wkleje to co pisalem parenascie minut temu w innym temacie

rano zaraz po przebudzeniu jedz posilek z duza iloscia bialka i weglowodanow, bo wtedy katabolizm jest najwiekszy. wazne sa takze posilek przedtreningowy (zebys mial sile) oraz potreningowy (gdy okno anaboliczne jest otwarte). no i jakis twarog, serek wiejski na noc z lyzka oliwy i jakims warzywkiem, zebys rosl przez noc dobrze by bylo zebys w ciagu dnia podgryzal orzechy wloskie, ziarna slonecznika.

banan zaraz po treningu jak najbardziej wskazany, po 20 minutach powinienes zarzucic jakies bialko, a po ok 1h - pelny posilek, najlepiej ryz z kurczakiem.

musisz cos wykminic z przynajmniej jakas imitacja dietki bo nic z tego raczej nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
no możliwe bo rzadko rano jadam śniadania jak jem to takie malutkie ^^ może od tego czyli teraz bd jadał rano dużo przed i po treningu noo i przedsnem to zawsze jadam tzn godzine przed snem dużą miche jem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
sog oczywiście jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5422
hyh własnie ;p spala z mięsni tylko mam problem bo mam troche tłuszczyku tzn opone na brzuchu ; ) da sie zrobić tak żeby spalić troche tłuszczu i przybrać masy mięsniowej;?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejna próba - SPLIT

Następny temat

Spilt 4 dniowy %)

WHEY premium