SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po pierwszym miesiącu treningów...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47
mija właśnie pierwszy miesiąc moich treningów. stosuję ACT 3 razy w tygodniu i jestem zachwycony - widać i to całkiem wyraźnie pierwsze efekty! szczególnie w bicepsie i w barach, ale ogólnie znika tłuszczyk i pojawiają się mięśnie :) no ale taki mam organizm, że rozlicza mnie z każdej kalorii i każdego ćwiczenia - jeśli ćwiczę, efekty widać od razu; jeśli nie ćwiczę i się objadam - niestety - efekt też jest natychmiastowy...

nurtuje mnie jedna rzecz. na pierwszym treningu robiłem wszystkiego 3 serie po 8 powtórzeń. teraz strzelam sobie 3x12 i z większymi ciężarami. mimo to czuję, że mój organizm spokojnie dałby radę więcej. w dzień po treningu nie mam żadnych zakwasów ani innych oznak, że mięśnie były wczoraj zmęczone.

chciałbym wykorzystać ten zapas mocy i dorzucić mięśniom jeszcze trochę, żeby rosły szybciej :) nie wiem tylko, co wybrać:
a) więcej serii,
b) więcej powtórzeń w serii,
c) większe ciężary,
d) ćwiczyć częściej (codziennie, może z przerwą w weekend)

który wariant byłby najlepszy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3526
Cześć mih4u,nie musisz sie na początku hartować,trening ACT ma na celu przygotować organizm. Możesz zwiększyć dynamikę i ilość powtórzeń.Wykonuj w dość szybkim tempie od 12-15 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5457
najlepiej:
tyg:1-2 2 obwody
3-4 3 obwody
5-... 4 obwody
kazde cw. x15 z takim ciezarem zebys zrobil tyle powtorzen, wiec w twoim wyoadku zwieksz ciezar jezeli masz za malo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdice i doradzcie

Następny temat

6 dniowy plan na mase

WHEY premium