SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy tatoo - pytania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
Witam, bede robil tatoo w najblizszym czasie. Bedzie to tatuaz dookola reki od barku do lokcia. W rece mam 39 cm.. wiem ze mozna tam urosnac byle nie za szybko i nie za duzo - nie planuje miec wiecej niz 42-43 cm czy przy takim przyroscie nie zyebie sie ?. Mam pytanie jak potem dbac o tatoo zeby sie nie rozciagal, np przy treningu ramion reka puchnie mi 2-2,5 cm - smarowac czyms nawilzajacym reke przed treningiem ? Chce dodac ze bedzie to tatuaz z dwóch portretów + inne dodatki wiec efekt moze byc znacznie gorszy jak sie rozciagnie niz np przy tribalu wiec np jesli twarz sie rozciagnie ciezko jest to skorygowac. Jeszcze jedno jak rozmiar reki pozostaje bez zmian a zmniejsza sie bf potem nadbuduje sie rozmiar miesem czy to tez nie zdeformuje tatoo ? chce poznac wasze zdanie jesli cos wiecie to sie wypowiedzcie na ten temat dzieki z gory nie mowcie ze bylo bo wszystkiego nie bylo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1936
Atalant to maść tylko na czas gojenia. Później jak najczęśćiej smarować balsami i kremami nawilżającymi. Nie wystawiać na słońce. Przed i po siłowni również smarowałbym to kremem. Ale tak jak poprzednicy mówią jeśli nie przykoksujesz za dużo a co najważniejsze nie za szybko to nic tatuażowi nie powinno się stać. U
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
nic sie mu nie stanie :) rozciagnie sie rownomiernie ze skora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
zdania sa czesto podzielone z tego co widze sledzac tematyke tatoo a silowni. Chcialbym poznac zdanie kogos kto zrobil i uróśł, chyba ze Ty jestes wlasnie takim gosciem :) mam nadzieje ze nie teoretykiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
nie jestem teoretykiem sam mam dziare na lapie 3cm+ i na lajcie nic sie nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
dzieki w takim razie dam Ci soga i czekam na opinie innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
Nic sie nie boj :) nic mu nie bedzie. Poczekaj az sie porzadnie zagoi i mozesz cwiczyc.

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2529
Spokojnie robiłem tattoo na plecach w wieku 14 lat(jeszcze chłopczyk byłem) teraz nie widać ani żadnych roztępów czy zniekształceń, a minęły 4 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Luknij do mojego tematu, miałem jakieś 32 na ręce jak zaczynałem ćwiczyć. a dziary już miałem, dziś mam ponad 40 i tylko lekko się rozciągnęły, ale kształtu nic nie straciło No, może jest jeden mały defekt - na jednym z tatto zrobiły mi się rozstępy(na zgięciu ramienia) ale widać to dopiero gdy się dokładnie przyjrzysz, więc chyba ty nie masz się czego bac, skoro urośniesz te 4-5 cm. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1567
"Nic sie nie boj :) nic mu nie bedzie. Poczekaj az sie porzadnie zagoi i mozesz cwiczyc. "


czyli po zrobieniu tatuazu nie mozna cwiczyc? bo chce sobie zrobic w ciagu kilku dni, a nie chce karnetu marnowac

a czy trzeba kupic jakies masci czy cos takiego? a i rozumiem ze przed robieniem zyletka ogolic miejsce gdzie bedzie tatuaz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
nim się nie zagoi lepiej poczekać .
Maść często polecana przez tatuażystów Alantan ( musi dobrze natłuścić)
W studio sami Ci ogolą miejsce w którym ma być tautaż- o to się nie martw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
jesli nie bedziesz sie bawic koksem, to nic zlego z tatuazem sie nie stanie

" What you do in life, echoes in eternity. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol pluca

Następny temat

jaką polecacie golarkę którą sami używacie ( tanią )

WHEY premium