SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mono universal czy green magnitude??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 834
wiek 25 lat
cel masa(dieta jest)
ostatnio brane odzywki: obecnie Purple wrath i white flood


co bedzie efektywniejsze mono z universala czy wlasnie green magnitude bo za kilka tyg mam zamiar zazc znow kreatyne chodzi mi o ocene nie biorac pod uwage ceny tych produktow i do tego jaks przedtreningowke

bralem juz mono z universala efekt byl nawet ale mialem starszne problemy gastryczne ze wstdy bylo gdzies isc normalnie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
a dlaczego akurat universala?
nie bierz na pusty żołądek to powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Efekt końcowy będzie podobny, jak masz kasę to mozesz się pobawić w stacki, jak nie to dobrym jest wyjściem tani stack olimpa
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creatine_Xplode-opis3554.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
czy na czczo czy po śniadaniu - wyjdzie na to samo . a forma Universal ok ale nie będzie lepiej niż na zwykłym mono olimpa

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 834
nie bralem na pusty zoladek, ogolnie poza naprawde smierdzacymi gazami to nic inego nie wystepowalo,
dlaczego universala- kurcze kolega mi polecial
Co masz na mysli mowiac ze nie bedzei lepszych efektow niz na olimpie- tzn ze beda podobne czy ze na olimpie lepsze??

Czyli reasumujac efekt koncowy bedzie na takim samym lyu bardzo zbliznym poziomie tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402588
olimp czy universal czy jeszcze inna dobra firma nie bedzie znaczenia, mono jak mono, kazde bedzie dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 834
a czy branie mono ktorys raz zmnijsza jakosc jego dzialania gdy od ostatniego razu zostala zachowana proporcjonalna przerwa??


i teraz jesli chodzi o przedtreningowke co byscie polecili myslalem nad shockiem

Zmieniony przez - qtp w dniu 2012-10-14 11:23:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wiadomo, że pierwszy raz najlepszy ja osobiście ponad 10 lat stosuję mono i póki co nadal uważam za suplement nr 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 834
aha czyli nie warto przeplacac:) ostatnio na mono zrobilem 4 kg to duzo czy malo??
dodam ze mi ciezko sie zdobywa mase

Zmieniony przez - qtp w dniu 2012-10-14 11:24:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wszystko zależy jakiej jakości te 4 kg, green magnitude b. dobry stack, jak masz kasę to warto, ale mono sporo tańsze a przynajmniej jeśli o mnie chodzi niezawodne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peak Plutonium + monohydrat universal

Następny temat

Odzywki !!

WHEY premium