SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja wiedza o wojsku i jedno pytanie...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
Troche szperalem po internecie po roznych forach bylem rowniez na wku sie pytac wiec troche na temat wojska wiem wiec jak ktos chce to niech pyta... a ja chcialbym sie zapytac co najlepiej po szkole podoficerskiej we wroclawiu na profilu ogolnowojskowym( desantowo-szturmowym) myslalem nad komandosami z krakowa badz lublinca lub jednostce "grom" lecz chcialbym sie polecic co najlepiej zeby bylo jak najwiecej kasy wiec jak najlepie awansowac co robic i wogole. Podkreslam ze matura z matmy nie wchodzi w gre wiec szkola oficerska odpada...

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 805
A to do szkoły oficerskiej trzeba mieć maturę z matmy?

Wolę żeby mnie 12 sądziło niż 4 nosiło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
tzn niekoniecznie mature z matmy ale najlepiej by bylo ratuje rowniez matura z informatyki fizyki i chemii. I to najlepiej rozszerzona bo podstawowa licza pkt jako 0,4

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
Poczytaj na początek co pisałem o szkołach wojskowych a w szczególności o kierunku desantowo-szturmowym

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
Chodzi Ci konkretnie o to "*Co do desantowego we Wrocku to z tego co wiem to biorą tylko st.szer co służyli na kompaniach szturmowych "?? Nie wiem jak to jest ale pytales sie na wku o ten kierunek i mowil ze raczej nie ma problemu nic o tym nie wspominal tylko kazal przyjsc tak w lutym albo w marcu zeby dostac skierowanie na rozne badania

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 685 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66940
No to powodzenia

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1191
jutro zadzwonie i sie zapytam czy ten profil istnieje chociaz na necie niby jest i czy mozna od razu isc po maturze z cywila. A co bys proponowal po wroclawiu albo poznianiu zeby dalej sie dobrze szkolic i zarabiac jak najlepiej. I co lepiej proponujesz poznan czy wroclaw na co lepiej zwracaja uwage bo mysle ze jak chce isc do jednostek specjalnych to lepiej desantowo szturmowych.

Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy trudniejsze do zdobycia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WMC-IFMA SERIES, 18.10.2008r Kraków

Następny temat

Treningi

WHEY premium