SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miarka mono - szukałem i nie wiem ile to 5 g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
Witam,
Przeszukałem mase postów na tym forum by dowiedziec się jak odmierzyć miarka olimpa 5 g kreatyny mono (olimp)
niech ktoś kto wie powie mi czy czy 5 gram to bedzie idealnie płaska miarka mono? czy z górką? a jak z górką to jaką? bo jak nałoze miarke sporą górke i o krawedz opakowania chce zebrac górke to zostaje taka dosc sporo. W sumie to na gorce jest tyle co w miarce. Moze troche niewyraźćnie to napsiałem, ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi/ Zalezy mi na tym by wiedziec ile to jest bo juz od 2 dni przyjmuje te kreatyne i boje sie ze biore za mało. a za duzo tez nie chce brac jak organizm moze przyjac 10 g

słyszałem tez o metodzie z łyżeczką, ale przeciez są rózne łyzeczki do herbaty;/ i czy ona ma byc czubata czy płaska?
Czekam na wasze odp. i wiem ze takie tematy już były ale nie dają mi one odpowiedzi na moje pytanie. Pozdrawiam

Jest moc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
zasmucę Cię, ale neistety mam diete i pożdąny trening. TO że ćwicżę od niedawna i pytam się o takei rzeczy nei znaczy ze nei umeim cwiczyc i mam w zadku diete i chce pompowac w siebei odżywki.

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
https://www.sfd.pl/miarka_w_mono._płaska_czy_z_górką_-t378002.html 

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
hmm no widze z emój topik na który nei dostał odpowiedzi mozna powiedziec. bo fdostyalem pare i kazda mowi co innego. super

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7246
Najlepiej kupic wage elektroniczna koszt 30-40 zl i problem z glowy

Feci, quod potui, faciant meliora potentes!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Robert0 gdzie ty widziałeś wagę elektroniczną za 30 zł???

DO autora: a czy będziesz czół różnicę jak weźmiesz 4.7555g kretyny a jak 4.987g albo 5.11g??? Mała różnica nic nie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7246
Robert0 gdzie ty widziałeś wagę elektroniczną za 30 zł???
Nie chce wrzucac linkow z allegro ale wpisz waga elektroniczna w wyszukiwarce

Feci, quod potui, faciant meliora potentes!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
slabo szukales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
od autora no miedzy takimi ilosciami to nie. ale jesli sie okaze ze do tej pory bralem 2,5 zamiast 5 to jest roznica juz co nie?

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla szczypiora nie ma różnicy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
no bez przesady brac 2 razy mneijsze ilsoci niz zalecane to jest roznica. I ja tez chce soga. gimme gimme more

Jest moc

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl cp czy coś spadnie

Następny temat

HMBolon dawkowanie

WHEY premium