SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta razak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1643
witam wszystkich chcialbym sie dowiedziec czy bral ktos z was mete firmy razak ta mocniejsza 10 , chodzi mi glownie o to czy dostaliscie jakis krost na twarzy ,plecach ? itp. jakis tradzik i czy mocno sie przetluscila wasza skora ?

TRZEBA SIE STARAC ZEBY MIEC OWOCE PRACY :d

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
jeśli masz tendencje do tego to tak może być. wszystko zależny od twoich predyspozycji. jedni nie maja nic, drugim coś tam wyskoczy a innych całkiem zasypie itp....

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932
mialem w h*j pryszczy na twarzy...jakos dalem temu rade, na cyklu tej mety nie wyskoczyly mi zadne pryszcze takze róznie to bywa...brałem 30mg ed, 100tabs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3688
to zalezy od organizmu ; ) ja mam wiecej syfow po kreatynie niz po metce ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
u mnie w tym miejscu gdzie niektórzy mają barki wysadziło kilka syfów

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3688
na kazdy organizm inaczej dziala :) ja np. po kreatynie mam wiecej syfow niz po mecie ( tu prawie wcale nie robily sie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6063
ja tam jade 3 tydz i nic nie widze :D no chyba ze waga +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1643
szczerze mi po kretce tez wyskakuja szczegolnie po stackach kreatynowych wlasnie ;/;/ , wezme od stycznia ta mete i zobacze co i jak :D myslalem nad polaczeniem jej z tesciem prolongatum JELFY ale po tesciu to napewno byly by syfy ****A !! nie ze jakis LAMUS ze mnie czy cos tylko juz wystarczajaco sie z tymi syfami meczylem i nie chcialbym jakis wiekszych nawrotow ;/;/ , na cyklu mozna jakos zapobiec zeby tak nie zasyfialo np.poprzez CYNK ? w duzych dawkach ?

TRZEBA SIE STARAC ZEBY MIEC OWOCE PRACY :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3688
jezeli to pierwszy cykl to solo metka spokojnie styknie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1643
tak pierwszy cykl tylko ze ja waze 96 kg w reku 44 klata 120 i czy sama meta bedzie KOPAC jak nalezy :D:D?

TRZEBA SIE STARAC ZEBY MIEC OWOCE PRACY :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3688
odpowiednia dawka i na pewno cos ruszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakupiony oxanavar ! cykl jest ale co po nim ?

Następny temat

pomoc w rozpisce

WHEY premium