SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa brak postępów problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8491
Witam ćwicze już 8 mies. Na początku ważyłem 59kg teraz 68kg.Zaczynając nie miałem żadnej diety jadłem gainery ćwiczyłem na mase i waga jakoś szła do góry.Teraz nadal jem dużo + mass xxl i waga ani kg. do przodu co zrobić z tym fantem??.Wiem że dieta to podstawa ale przedtem mase zdobywałem bez jakiejś konkretnej diety i postępy były.Wyciskam 90 kg na klate mam 35 cm w bicu oraz klate 105 cm.Prosze o jakieś rady w celu uzyskania 2-3 kg przez te święta.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
2-3 kg przez święta


jak masa nie idzie czyli jesz więcej niż spalasz bądz jesz tyle ile potrzebujesz....zwiększaj co jakiś czas kalorie o 100-200

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ja 5 kg zrobilem przez 4 miechy a Ty chcesz zrobić 3 kg przez święta

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2005-12-24 11:11:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
przez wigilje to spokojnio mogloby mu przybyć te 3kg tylko pytania na jak dlugo... pewnie do następnej wizyty w kibelku

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tylko wiesz 3kg zależy czego...ja brałem pod uwage że chodzi mu o czyste mięcho :)

bo 3kg może mu przybyć tłuszczu , wody , niestrawionego pokarmu itp

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
rothen no własnie to mialam na myśli, przecież mieśni w kibelku sie nie pozbędzie.

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8491
nie chodzi mi konkretnie o te pare dni tylko cały ten okres typu gudzień i styczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
poprostu poczytaj posty podwieszone i ułuż sobie porządną diete masowa. Na początku kg Ci przybywały no bo zaczołeś ćwiczyc i więcej jeść, potem jest jush trudniej. A to czy uda Ci się te kg przytyć w tym czasie to zalezy od wielu czynników m.in. od jakości diety, treningu, genetyki.

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 570
Po prostu masz juz zastuj...teraz zarzuć kreatyne i waga napewno skoczy do góry...POZDRO

[ (...)zawsze bowiem znajdziesz słabszych i silniejszych od siebie(...) ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8491
Wiem już jadłem kreatyne II cykl tylko nic to nie dało tylko kase w błoto wyrzuciłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla 17 latka

Następny temat

Dieta na cyklu

WHEY premium