SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kox i psy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Yo. Dawno tu nie zagladalem, ale teraz w sumie mam po co =]

A wiec, zdarzylo sie ostatnio, ze moja piekna hawire odwiedzila psiarnia tzw policja, ktora po przeszukaniu mojego burdelu i znalezieniu kilkudziesieciu amp deki i reklamowki clomidu spytala sie mojej mamuski, czy mnie watroba mnie boli Mama mowi "nie" wiec sobie pojechali.

teraz juz wiem, jedno jest pewne - niedosc ze policja w moim miescie nie ma pojecia o sokach to w dodatku nie maja pojecia jaki art. mi wskazac zeby zabrac soki z mojej szafki.

btw zdarzylo sie komus cos podobnego ?

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1048 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6771
lolek jestem pewny ze fantazujesz po co miala by byc u Ciebie policja moze jeszcze powiesz ze po to co u mnie ale texty ludzie puszczaja buahahaaha d****e ***ane

.:: czlonek mafii nadgryzionej tablety ::.

-== Reprezentant Barlineckiej Drużyny Kolarzy ==-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
bo i nie ma takiego artykułu który by zakazywał prechowywania leków.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10254
ciekawe po co fatygowaliby się do Twojej chaty. jezu ale masz fantazje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem podobną sytuacje. Tylko że psiarnia przyjechała znaleść coś innego. Na koksy trafili przy okazji. Po szufladach miałem troche soku, ale się niedo***ali. Tak samo jak do "nieautoryzowanego oprogramowania"
Wydaje mi się że oni mają poważniejsze zmartwienia niż ściganie koksów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
wiec wychodzi na to, ze w sumie taka ilosc moge trzymac na lajcie w chacie i nie moga sie przy***ac.

Diameter: fantazje ? MAM NIEZLA

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
mnie tam raz przeszukiwali na ulicy (rutynowa kontrola i 300 mietka mi znalezli. psy byly dosyc mlode (i tez po koksie bo mali nie byli....) nie doje**li sie.tylko miedzy soba gadali ze to bardziej tera popularne niz dragi....***niete cymbały....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
hrhr mogles pojsc lezec za "posiadanie nielegalnych srodkow farmaceutycznych" ktorymi zapewne czestujesz kolegow na silowni

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7902
Ciesz sie życiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Po nazwie artu pomyślałem, że ktoś tu chce ładowac anaboliki w swojego czworonoga

Zmieniony przez - Cioś w dniu 2004-10-26 17:10:30

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Diameter - chyba o wielu reczyach niewiesz
Lolek jak bylo ????????

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
wiem ze mogli mnie zawinąc ale nie zawineli chodziło im tylko o dragi i do nich by sie doczepili. koks olali. a poza tym nie wiedziałem że mi po kieszeniach beda szperać k.u.r.w.y jedne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK Z TESTOSTERONEM..

Następny temat

M1T+Propinat+Thermal

WHEY premium