SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata na izolowanych

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
potrzebuje plan na klatke oparty TYLKO na cwiczeniach izolowanych
do tej pory bazą bylo wyciskanie na skosie i na poziomie - niestety drobna kontuzja uniemozliwia mi wykonywanie tych cwiczen z adekwatnym do moich mozliwosci ciezarem
opre wiec caly trening klaty na izolowanych - rozpietkach, przenoszeniach, bramie, BYC MOZE na wyciskaniu na maszynie (zobacze jak z bolem bedzie)

dotychczas myslalem nad
4x 12 - rozpietki na skosie ze zwiekszanym ciezarem
12,10,8,6 - brama ze zwiekszanym ciezarem
4x 10 - przenoszenie hantla/sztangi za glowe lezac - tutaj spory ciezar oczywiscie, ale juz bez progresji

wykonalem podobny trening wczoraj - daje niezle w dupe, zwlaszcza ze rozpietki WBREW POZOROM ladnie rozgrzewaja miesnie i latwiej je pozniej wyizolowac w nastepnych cwiczeniach

oczywiscie plan na mase, wiem ze powinny byc ciezkie ruchy zlozone, ale coz - trzeba sobie radzic

czekam na odpowiedzi

-World belongs to strong and brutal-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Fu a jaka to kontuzja ?? Byłes u Lekarza sportowego może ??

Bo kurcze jeśli coś poważniejszego to darowałbym sobie nawet izolowane. Bo możesz pogorszyć tylko sprawe.

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2006-04-22 12:12:14

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nic wielkiego, troche miesnie stabilizujace musza sie zregenerowac - generalnie zaden efekt urazu czy zerwania - zwykle przemeczenie materialu (to nawet nie jest bol sam w sobie ale dyskomfort podczas cwiczenia)

Zmieniony przez - FU w dniu 2006-04-22 13:48:15

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
hmmm no to jedz w takim razie w/g mnie napoczątku zdecydowanie rozpiętki bo najlepiej rozciągają miesien i swietnei przy nich sie czuje prace mięsni piersiowych. I zakończ krzyżowaniem linek wyciągu

Czyli :
1. Rozpiętki 3-4 serie 10-15 powtórzen moze byc z progresja
2. Przenoszenie 3-4 serie 10-15 powtórzen stałym cieżarem
3. Krzyżowanie linek wyciągu 10-15 powtórzen stałym cieżarem badz jak bardzo chcesz z progresją

Ja bym tak dał


Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2006-04-22 16:47:46

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
miesnie stabilizujace - o czym mowisz, bo to troche roznicy moze byc

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie jestem biegly z anatomii barku, w kazdym razie przy ruchu wyciskania w przod wystepuje bol ktory "na oko" szacuje na jeden z rotatorow prawego barku - przy absolutnie ZADNYM innym cwiczeniu nie czuje tego dyskomfortu. Juz wprowadzilem cwiczenia na rotatory barkow do powszechnej rozgrzewki i powoli jest juz lepiej, ale nie chce ryzykowac kontuzji - wiec opre sie na izolowanych - urozmaicenie sie przyda

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening rzezba do oceny! thx

Następny temat

Moje 14 pytan dot. silowni. Zobacz koniecznie :)

WHEY premium