SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zrobic dużą siłe??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. mam małe pytanko. ćwiczyłem kulturystyke ok 3 lat ale ostatnio się zastanawiałem i jednak potrzebuje bardziej siłe niż mase. I bardzo bym was prosiłe żebyście mi rozpisali jak mam ćwiczyć żeby osiągnąć dobre wyniku nie tylko w wyciskaniu ale również w innych ćwiczeniach. Chociaż wyciskanie jest dla mnie najwazniejsze. Jak mam ćwiczyć, ile serii, ile pow,. i jak potem zatrzyac tą siłę??? Pokarzę wam jeden trening jaki sobie skopiowałem z któregoś postu czy on jest odpowiedni???


Sprawdź swój max i dobieraj ciężar według procentów.
Wyciskanie sztangi leżąć
Pierwszy tydzień
Poniedziałek 80%*2pow*6seri
Środa 80%*3pow*6serii
Piątek 80%*2pow*6serii
Drugi
Poniedziałek 80%*4pow*6serii i
Środa 80%*2pow*6serii
Piątek 80%*5pow*6serii
Trzeci
Pn 80%*2pow*6serii
Śr 80%*6pow*6serii
Pt 80%*2pow*6serii
Czwarty
Pn 85%*5pow*5serii
Śr 80%*2pow*6serii
Pt 90%*4pow*4serie
Piąty
Pn 80%*2pow*6serii
Śr 95%*3pow*3serie
Pt 80%*2pow*6serii
Szósty
Pn 100%*2pow*2serii
Śr 80%*2pow*6serii
Pt 105-110%*1pow*1seria

Dodajesz sobie w każdym dniu 1 inne ćwiczenie na klatkę według uznania np. rozpiętki, wyciskanie w skosie.
Do tego dokładasz 3 ćwiczonka na inną grupę mięśniową, którą robisz raz w tygodniu, według uznania.
UWAGA!!! Jeżeli nie wykonasz sam normy którą rozpisałem cofasz się o tydzień w rozpisce i kontynuujesz.
Gdy osiągniesz nowy rekord robisz ćwiczenia na podtrzymanie siły:
2 razy w tygodniu:

80%*8pow*2serie
85%*5pow*2serie
90%*2pow*1seria
95%*2pow*1seria

Powodzenia!


kileer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Hm. Widze że to chyba trening, który ja umieściłem?! Jest bardzo dobry, ale bardzo ciężki. Przejżyj całą strone z tym treningiem. Jest tam pełno różnych modyfikacji. https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=55072 , pamiętaj że najważniejsze zdanie na temat treningu ma Twój własny organizm. Tylko Ty wiesz jakie ćwiczenia Ci służą i jaka intensywność treningów! Ja umieszczam to co mi służy, ale nie znaczy to że każdemu będzi służyc! Więc zmodyfikuj go pod Siebie! 3 lata kulturystyki to dobry staż by juz wiedzieć co i jak na Ciebie działa!

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
A tu mój starszy trening: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=52504
. Poszukaj też sobie w dziale mase innych treningów jakie umiescili inni znawcy w temacie.

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"

Zmieniony przez - Metalix w dniu 2003-09-15 07:59:24

Zmieniony przez - Metalix w dniu 2003-09-15 07:59:52
1

Wszystko o wyciskaniu: http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116861 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten trening, który tu umiesciłeś to trening typowy do przysiadów, a nie do wyciskania, taki model pociągnie cię do przetrenowania, nawet dozwolone suplementy nie dadzą rady ci pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Niunio

Muszę się z tobą niezgodzić
Na tym programie da się zrobić rezultaty (ok 5-10 kg) w wyciskaniu nawet bez żadnych suplementów i bez przetrenowania


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3446
Byk ma racje trening nie jest taki ciężki na jaki wyglada
Robiłem go przez wakacje bez suplementacji i poprawiłem sie o 6 kg


Na Boga jestem tylko lekarzem a nie szpecem od basenów

Na Boga jestem tylko lekarzem a nie szpecem od basenów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za wszystkie odpowiedzi...
P.s. Metalix napisałem, że link skopiowałem, a więc się nie denerwuj.
Bardzi Ci dziękuje za to ze napisałeś taki typ treningu

kileer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Ta rozpiska rzeczywiście zostałe stworzona i wprowadzona w życie w 1976 przez Rosjan, aby poprawić siłe w przysiadach .
Znam wielu zawodników ,którzy ja stosowali z dobrym skutkiem w wyciskaniu. Czy zadziała, to sprawa bardzo indywidualna.

Power comes from God, if you believe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Niunio1 ja na dole mojej wypowiedzi napisałem wyraźnie że trening powinno się zmodyfikować "pod siebie". Każdy wie co mu służy! O ile troszke czasu spędził pod sztangą. A w poście w którym jest rozpisany jest cała seria modyfikacji. Ja ostatnio (i to bardzo mi służy) ćwicze nie 3, a 2 razy w tygodniu, przez co trening mi się wydłużył o 50%, ale nie odczuwam wycięczenia fizycznego w takim dużym stopniu. Chociaż na 3 razy w tygodniu także wykonałem w przeszłości zamierzony plan!

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
1

Wszystko o wyciskaniu: http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116861 !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>STRONGMAN<< Leszno 13.09.2003

Następny temat

SZYMKOWIAK kontra WILK !!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium