SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajecznica z zoltkiem czy bez?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ogolnie staram sie jesc duzo białka a mniej weglowodanow tzn. wegle tylko okolotreningowo poniewazn jest endo i mnie podlewa troche. Jak czesto moge jesc jajka? bo duzo bialka wlasnie z nich dostarczam. Nie mam jakos diety rozpisanej w tym momencie rygorystycznie. I czy jajecznice jak robie np. rano(bo najszybciej) to robic ja razem z żółtkami np. z 5 jaj czy tez nie dawac wszystkich zółtek?Jak to wyglada w innej porze dnia??

desiderata

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
w żółtku jest tłuszcz - w przypadku jajek, znajduje sie w nim duzo cholesterolu. Nie wyłączaj z diety calkowicie zoltek, ale staraj sie je ograniczac

"Nie musisz być wielki, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby się nim stać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak jesz jaja to jedz całe
jem od 4 do 8 jaj dziennie nic mi nie jest
i jeśli jeste ś zdrowy też śmiało wcinaj pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
a jak zapodam jaja na wieczor(ostatni posilek/przed snem) jak nie mam nic innego to z rana tez moge wrzucic? zalozmy w obu przypadkach jajecznica z 4 jajek.

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak najbardziej będą dobre

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ok.pozdro

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta...jeśli mozecie to ocencie PROSZĘ

Następny temat

Redukcja w stylu CYKLIKA MICHAILA...zastosowanie suplementów!

WHEY premium