SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

idea odblokowania?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Dobrze napisane e-lite
Jednak Trzeba napomnieć kilka faktów :
- Na nandronolach , trenie itd głowny blok bierze sie z nadmiaru prolaktyny która jest pobudzana przez w/w środki , pomóc na to moga inhibitory prolaktyny , wit. B6 , Bromokryptyna , Kargobelina , środki ziołowe podczas cykl ew po z mały dawkami testy .
- Przy AI i Masteronie blok jest z innej strony , estradiolu jest mało , prawie nie blokuje , blok bierze sie z duzej androgennosci oba te srodki hamuja Estradiol a to zwieksza poziom DHT i blok jest silny , ale wystarczy przystymulować przysadke np. clom i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
asdfor zeby to bylo takie proste jak w tym kalkulatorze to elit nie musial by tego postu zakladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
"a co z uzywaniem nolvadexu na cyklu czy to jest zle jezeli receptory sie zapychaja?"

Które receptory? Nolvadex powoduje blokadę receptorów estrogenowych, po to właśniest stosowany. Natomiast duże dawki silnych androgenów powodują przesycenie receptorów androgenowych czyli lipa. A ogólnie to mówimy tutaj o blokowaniu HPTA, czyli wstrzymaniu produkcji endogennego testosteronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
dodalem do najciekawszych postow dzialu

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
https://www.sfd.pl/temat246669/ tutaj podobny temat

Mam zdanie takie jak pisałem wczesniej w wyzej wymienionym temacie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
niektozy zamiast sie budzic sami muszą dostać pałą po łbie zeby wstać..
lol

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
znowu jakas rewolucja idzie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
generalnie to chodzi mi o brak sensu walenia poteznego kicka z clomidu w momencie kiedy tak na prawde jeszcze nie jestesmy czysci.. nic nam wtedy to nie daje dlatego tez proponuje poddac rozwazeniu opcje terapii inwersyjnej, ktora to moim zdaniem bedzie znacznie bardziej skuteczna

wyglada to tak, ze zaraz po skonczonym cyklu w zaleznosci od dlugosci uzytych estrow i zywotnosci metabolitow stosujemy antyestrogen w celu blokady krazacego supresyjnego estrogenu natomiast dopiero po pewnym czasie kiedy bedziemy czysci tj nadmiar hormonow i metabolitow zostanie zmetabolizowany stosujemy clomid jako stymulant do wznowienia produkcji wlasnego testosteronu

IMO taka terapia bedzie raz bardziej skuteczna dwa bardziej bezpieczna bo nie bedziemy mieli zadnego traffica hormonalnego, wszystko wygladac wg mnie powinno mniej wiecej tak

zalozmy, ze robimy cykl na dlugich estrach.. dajmy na to sustanon 8tyg w dawce do 500mg tygodniowo, po ostatniej injekcji osobiscie zastosowalbym nolvadex w dawce 10-20mg indywidualnie przez okres 2tyg a dopiero w 3cim tygodniu, kiedy estrogen i inny syf zostanie usuniety z organizmu przeprowadzamy terapie clomidem, ktory ma dzialanie stricte pobudzajace przysadke

czyli:

1-14 nolvadex 10-20mg
15-21 clomid 50-100mg


takie rewersyjne PCT made by e-lite mysle, ze to bardziej trafna terapia, stereotypy do lamusa!

paaah!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Całkiem przypadkiem samo zrobiło mi się takie PCT. Zacząłem od 40mg nolvy, a clomid wpadł mi w ręce dopiero po tygodniu - w tym momencie zmniejszyłem nolve do 20mg. Jaki efekt końcowy to da zobaczymy jak odstawie oba środki, na razie libido na samej nolvie średnie, po dołożeniu clomidu wy***ane.

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Kreatyna po cyklu nie bardzo.
Radze zacząć ją brać jeszcze w ostatnich tygodniach cyklu i prze całe pct.

Druga sprawa to ten clenbuterol.
Lepszym zamiennikiem jest efedryna(działa lepiej antykataboliczno, skutki uboczne nie porównywalne)

E-Lite ta idea odblokowania sie przy rozsądnych dawkach to chyba jest rok na forum

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2006-02-17 10:07:52

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanoject 50 mg/ml Eurochem Ukraina

Następny temat

KOKS a ŻÓŁTACZKA

WHEY premium