SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hgh badania HYGETROPIN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9657

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

94

Wzrost

176

Obwód ramienia

46

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3g/kg 3g/kg 1.5g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

saa wszystko co jest :)

Opisz swój plan treningowy

5 razy w tygodniu każdą grupe mięsniową raz. trening cardio po treningu

Cel cyklu

podział komórek ;)

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

aktualnie jestem na 1250 enan/week
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 416
Witam serdecznie zacząłem brać hormon chciałbym zrobić badania. gdzie ile kosztuja w jakich godzinach od przyjecia zastrzyku ogólnie interesują mnie wszystkie info w tym temacie od osób które brały i same takie o to badania wykonywały. Dziekuje i pozdrawiam

P.S. opinie o tym hormonie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
U mnie w stanach z kolega mieliscmy brazowe hyge te z kodem, wynik byl 19-21, byly 2 badania, i co z tego, jak zero czegokolwiek... tylko w nocy rece tak puchly ze nie szlo spac :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
u mnie w labolatorium 20zł;
myślę że godzine po iniekcji można już pobrać krew ze względu na szybki okres dystrybucji i wchłaniania, aczkolwiek to tylko moje przypuszczenia, może ktoś kto robił badania się wypowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
2h od wbicia. U mnie 40zl kosztuja.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ja robiłem na czczo nieco ponad 1,5 h od wbicia, koszt w labie obok mnie 35 zł.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2014-08-03 18:54:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 416
dzieki ziomeczki :) a jaki ma byc winik bo sie na tym nie znam a ciezko cokolwiek znalezc w tym bałaganie na necie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
po 10 iu w przypadku Chińczyka wypadałoby żeby wynik przekroczył 10 ng/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 416
ja biore po 2.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 416
rano i po południu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
no to wbija 10iu jedynie w dniu testu zebys mial jakis odnosnik co masz w srodku

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 416
a jak wbije 5 to wynik tak samo dzielony po 2 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
niekoniecznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan, który lepszy?

Następny temat

KruQ-Do tablicy

WHEY premium