SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

garść newsów o treningu Nastuli

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1802


Na początku witam.
Jestem tu nowy.
Od jakiegoś czasu interesuje się walkami MMA i K-1.
Chciałem wam zapodać garść newsów o treningu Pawła Nastuli.
Oto one (za superexpressem ):

Porażka z "Minotaurem" Nogueirą poszła już w zapomnienie. Paweł Nastula (35 l.) pełną parą przygotowuje się do kolejnej twardej walki Pride (październik). W programie treningów miał między innymi biegi na wierzchołek Kasprowego w Zakopanem.



- I to jak wbiegał na szczyt! Sześć razy, od podnóża góry. Albo najpierw na Giewont i stamtąd granią na Kasprowy - ekscytuje się Krzysztof Kosedowski, trener Nastuli. - A kiedy po treningach mówiłem mu, że nieźle zasuwał, on stale powtarzał, że wie, ile mu jeszcze brakuje do wysokiej formy.



W stolicy Podhala były mistrz olimpijski w judo pracował przede wszystkim nad wytrzymałością i siłą. Co drugi dzień doskonalił też techniki bokserskie i kickbokserskie, w których jako były judoka ma jeszcze sporo do nauki. Bardzo pomocne były mu treningowe walki z przebywającymi w tym samym czasie na zgrupowaniu kick bokserami, w tym eks-mistrzem świata Wojciechem Szczerbińskim.



Może pokonać każdego

- Paweł stale robi postępy - zapewnia Krzysztof Kosedowski (medalista olimpijski w boksie z Moskwy). - W jego wieku trudno oczywiście o taki "skok" jak u młodzika, ale jest już zdecydowanie lepszy niż przed pierwszą walką, w czerwcu. Jestem przekonany, że może pokonać każdego.



Najsilniejszą stroną "Nastka" jest oczywiście walka w parterze. Nadal tam będzie głównie szukać swojej szansy.



- Ale może też skontrować mocnym ciosem w stójce i znokautować rywala - twierdzi Kosedowski.



Fankluby Nastka

Sierpniowe treningi naszego mistrza miały odbywać się w Chorwacji, na obozie u znakomitego zawodnika, Mirko "CroCopa" Filipovicia. Okazało się jednak, że CroCop" już w najbliższą niedzielę walczy z niepokonanym w formule Pride Rosjaninem Fiodorem Jemieljanienką i jest na innym etapie przygotowań i jego treningi z "Nastkiem" straciły sens.



Tymczasem w kraju powstały już fancluby Pawła Nastuli jako zawodnika Pride. Twarde walki, niemal bez ograniczeń, znalazły uznanie w Polsce.



Prawdopodobnie tych klubów będzie jeszcze więcej po drugiej walce Nastuli (w październiku, nazwisko rywala nie jest jeszcze znane). Kosedowski nie rzuca słów na wiatr. Można chyba wierzyć jego ocenom, że Paweł może pokonać każdego.


Źródło: Super Express
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3485
Myślę, że jakby szybko Colossusa obalił (a napewno jest łatwy do obalenia, szczególnie dla mistrza judo - jest wolny i bardzo wysoki, poza tym biegnie na przeciwnika, a jest przecież kupa obalen jak przeciwnik na ciebie biegnie... wiem, zapaśniczych) to w parterze by sobie spokojnie poradził.

Pamiętacie na Bushido 8 jak Collosus nieporadnie usiłował założyć balaszkę?

"From Netherlands....

Paverrr Nasturrrrrrrrrrrrrra !!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Dodałbym,że skoro sparował z zawodnikami z reprezentacji to i pewno z Łukaszem Jaroszem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
Nastula- Cała Polska z toba!!! naprawdę mam nadzieję że następna walkę wygra prze submission i pokaże że nie tylko bjj może zwyciężać we wszechstylówkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
Paweł jestesmy z Tobą bedzie dobrze nastepną walke wygrasz
zrestą pierwsza nie byłą taka złą pokazałeś ze jesteś twardy i masz wole waki
łap soga na dobry początek

Zmieniony przez - Grzesiek G w dniu 2005-08-30 21:17:01

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9214
ciekawe kto bedzie rywalem Nastka?
w ogole jestem ciekaw, jakie walki ustawią w nastepnej gali, bo w sumie polityka musi byc taka, ze jak jest cos dobre, to nastepne musi byc lepsze. niedzielny Pride byl jednym z lepszych w historii, wiec jaki musi byc nastepny?
szczerze mowiac chcialbym rewanz Shogun-Arona, mysle ze wypoczety i swiezy Ricardo stoczylby z Ruą swietny boj, nie to co teraz w niedziele.
a co do Nastka - nie chcialbym zeby odbyl sie rewanz z Nogueirą, moglby dostac innego rywala, byle nie Silve, Crocopa czy kogos ze scislej czolowki.

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dzięki za info!

Paweł jak widzę wziął sobie do serca porażkę z Minotauro, którą zanotował przede wszystkim przez to, że bardzo szybko zgasł. Szkoda, że nie udało się potrenować z Mirko, ale Paweł dopiero zaczyna, jest jeszcze sporo czasu.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Ja sie boje ze dostanie znowu kogos z czolowki,moze nie CC ani Fedora ale np Alexa,Sergieja albo Hunta a tego bardzo bym nie chcial.Nie wiecie z kim Pawel trenuje bjj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Trenował z Lucio "Lagarto" Rodriguez czarnym pasem bjj z Gracie Barra, medalistą ostaniego Mundialu.

A z kim teraz trenuje nie wiem.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Liczę na Nastulę. Następną walkę na pewno wygra

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
oby ...
a po tym co ostatnio prezentuje Silva to mie przekreślałbym Nastka w walce z nim, przy obecnej formie i stylu Władka. W parterze mógłby go poskaładać...

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Bardzo gorąco kibicuje Pawłowi Nastuli. Oczekuje jego walki w pażdzierniku. Pragnę tylko aby mu nie dali teraz jakiegoś kolejnego wyjadacza lub kogoś kto mógłby go zbytnio obić np. Hunta, Kharitonova czy Fedora...

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidow na Gladiatoriai 2

Następny temat

Trochę historii MMA / VT- WYZWANIE GRACIE'CH! (gracie challenge)

WHEY premium