SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie cykl na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1132
witam.

Ostatnio dokonalem zakupu dosc sporej ilosci supli i teraz mam rozkmine jak to wszystko ze sobą połączyć co jak i kiedy brac zeby efekt byl najlepszy.
jestem w posiadaniu:
Jumbo 8800g
Glutamine Xplode 500g od olimpu
Creatine megacaps 400 kap. również olimp
Casein 100 1800g z treca
Animal Flex 44 pakiety
APS Mesomorph z 1.3
Daa 1000DH 120 kap. z activelab
do tego witaminki, omega oraz chela mag b6

Pytanie co kiedy i jak.
Dodam ze wstaje codziennie mniej wiecej o 8 i o 9 juz na trening uderzam dietka w miare utrzymywana jest. ciezko mi dopasowac glutamine bo na noc kazeinka wejdzie wiec glutamina raczej odpada do snu wiec moze jakąś godzinke po treningu dawka zalecana przez producenta? Jumbo równiez zaraz po treningu. Przed treningiem meso no i zastanawiam sie nad tym DAA zeby wziac bo niby jest napisane ze 2h przed trenem trzeba ale nie ma takiej mozliwosci u mnie;/ Animala bym brał do obiadu i to mysle ze w porzadku bedize oraz wszystkie witaminy/minerały/kwasy. aha.. no i mono jeszcze. po 4 kapsy z rana i po trenie bedzie ok??
Co do poprawy w tym wszystkim co dodac co odjac, zmniejszac/zwiekszac dawki? Prosze o odp.
Aaa i jak zly dzial to przeniesc.

pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Daa 3g przed snem. Glute bez roznicy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1132
ok a jak z tym mono?
i jak w DNT brac to wszystko?

Zmieniony przez - rootek w dniu 2014-07-18 13:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Tak samo oprocz drugiej dawki mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

S.A.W a obnizona erekcja ;)

Następny temat

tauryna redukcja

WHEY premium