SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy podołacie ?

temat działu:

Indywidualne Treningi i Diety pod okiem Trenera i Dietetyka

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
Witam , z racji tego że jesteście specjalistami chciałbym zapytać czy jesteście w stanie ułożyc trening fbw na siłę funkcjonalną ?? W skład treningu będą wchodziły:
-ćwiczenia wielostawowe
-ćw eksplozywne/dynamiczne czyli podrzuty, wyciskopodrzut, rwanie, high pulls itd.
-Dodatkowo chciałbym aby wszystko było uzupełnione kettlem 24kg. Ćwiczenie taki jak SWING, SNATCH i Turkish get up
-do tego dojdzie biegi areobami i HIIT-em + 2x w tygodniu basen


Interesuje mnie tylko budowa sily funkcjonalnej a nie siły która się przyda tylko w danym ćwiczeniu.
Czekam na odpowiedź.

Zmieniony przez - don juan w dniu 2012-12-05 00:15:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Tyle że siła funkcjonalna jest w nas i dla nas zostaje a z mięśniami różnie bywa.. Jeśli ktoś jest kulturystą (nawet może zaczynać ale wie co robi i po co to ok) podziwiam i życzę wytrwałości jednak gdy ktoś ma 18 lat i chce zabłysnąć przed dziewczynami na plaży to jest zwykłym..hm..(dokończyć samemu). Kulturystyka to piękny sport, zwłaszcza wtedy, kiedy jest ona naturalna bądź nie przesadzona. Jest po prostu nami.


ps. Wielu pewnie z tego forum lata z workami, meblami itd bo pracuje w budowlance :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
wszystko sie da :)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
pracujesz w tej firmie ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
nie pracuje, ale uwierz mi ze na tym forum wszystko sie da skleic zmontowac zeby było logicznie przejżyscie i przedewszystkim z sensem :) Zaraz sie chłopaki powinni odezwac w tej sprawie

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
z kettlami sobie nie poradzili bo się pytałem ;) myślę ze odpowiedzą mi za kilka dni. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
tak jak mówiłem, nie mogę znaleźć do nich kontaktu a na forum często nie zaglądają więc trochę lipa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
kurde, jak ja mam się z nimi skontaktować jak na forum nie zaglądają !! :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wysłałem PW do trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
FBW wg Rippetoe zawiera podrzut, masz linka, dość rozsądnie wyglądający plan: https://www.sfd.pl/Program_Rippetoe...chcesz_być_wielki__-t448199-s4.html. A jeśli chodzi o kettle, po treningu głównym mozesz robić z nimi coś a'la crossfit, albo interwały siłowe. Knife do swojego HTED też wplata podobne ćwiczenia, właśnie w formie interwałów, tyle że hantelką

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1157
metakreta
nie pracuje, ale uwierz mi ze na tym forum wszystko sie da skleic zmontowac zeby było logicznie przejżyscie i przedewszystkim z sensem :) Zaraz sie chłopaki powinni odezwac w tej sprawie



już wiem, nie podołali ;)

Zmieniony przez - don juan w dniu 2012-12-09 00:03:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
don juan - Czym charakteryzuje się siła funkcjonalna?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy a suplementacja

Następny temat

Masa czy rzezba?

WHEY premium