SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

cukier gronowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6134

napisał(a)
Temat przeniesiony przez v3gas z działu Odżywki, Suplementy. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10616 Napisanych postów 43341 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam! wie ktoś może ile jest cukru gronowego w 100 g. soku z winogron? i czy można kupić cukier gronowy w postaci proszku?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3680 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36374
Ja chyba wiem ze mi sie wydaje -> nie ten dzial ale gdzies tu sie ludzie z odzywiania placza to pewnie odpowiedz dostaniesz.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 724 Napisanych postów 31016 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94344
daj spokuj z cukrem gronowym po co ci to fruktoza kulturysta jest tak potrzebna jak dziura w moscie
napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3680 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36374
Mmm qzar to w avatarze to twoje ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 724 Napisanych postów 31016 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94344
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10616 Napisanych postów 43341 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
bo z tego co mnie pani nauczyła na chemii, to winogrona maja najwiecej glukozy, a jest to chyba jakiś transport kreatyny Ile 100 ml. soku winogronowego ma w sobie glukozy ?
napisał(a)
Ekspert
Ile 100 ml. soku winogronowego ma w sobie glukozy ?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 10990 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88360
10-11% cukroow
ile z tego to glukoza nie wiem...wydaje mnie sie ze ok 70%

edit: aha...i sprawdz czy Ci sie kalkuluje koopno soku winogronowego...bo z tego co wiem jest on drozszy niz inne soki i trudno dostepny...mozesz go mylic z napojem z winogron(?) ktory ma identyczne opakowania...z tym ze jest to w duzej czesci cukier-sacharoza

Zmieniony przez - misOO w dniu 2004-10-29 20:34:04

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orzechy włoskie czy laskowe??

Następny temat

Kto pomoze ?

Jaka dieta i trening na początek? Jaka dieta i trening na początek? Tłuszcze i węglowodany a metabolizm Tłuszcze i węglowodany a metabolizm Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak