SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol -refleksje po cyklu....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
ponad tydzień temu skończyłem właśnie 100 chińskiego clenbuterolu i szczeże mówiąc efekt mizerny... moim celem był spadek wagi z 80 do ok 75kg. waga stała w miejscu co było wynikiem małego ale widocznego spadku poziomu tkanki tłuszczowej i niewielkiego przyrostu masy mięśniowej. Zauważyłem większą twardość mięśni oraz spadek poziomu wody podskórnej która po odstawieniu znów wróciła. Clena brałem dużych dawkach bo 5 tab 0,04 czyli 10 tab 0,02. Temperatura skoczyła mi do 37,2 i to tylko przez pierwsze pare dni. Ogólnie samopoczucie jak najbardziej pozytwyne: byłem pobudzony i początkwo minimalne rozstrzęsiony -niezanotowałem objawów typu szczękanie zębami, zawroty głowy itp. Za niecałe dwa tygodnie zacznę kolejny cykl ale tym razem będę brał spiropent -może podziała lepiej. Odnośnie diety: zmniejszyłem ilość zjadanych węglowodanów ale tylko nieznacznie.reasumując: ektywność w moim przypadku niewielka -jest to dla mnie środek na odwodnienie i przyrost bardzo dobrej jakościowo masy mięśniowej. Prawdopodobnie cykle trzeba powtarzać aby uzyskać zamierzony efekt. Więcej o efektach napiszę po kolejnym cyklu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 240 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6955
nie wiem co jest godzine temu zjadlem 3 tabse i nic nie czuje tzn. delikatnie trzesa mi sie rece chyba dawka nadal zbyt mala jak na moj organizm jutro wejde na 3,5tablety

..:: Śmierć jest tylko kolejną ścieżką, którą każdy musi przejść ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
A ktoś pisał, że clen nie jest anaboliczny.. SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Moze glupie pytanie, ale dieta byla ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
pzry dodatnim bilansie kalorycznym nawet termo nie pomoga
1

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
jest anaboliczny nawet kiedyś tabelka była

sog za sprawozdanie

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Ja jestem teraz 7 dzien na clenie. Jak narazie spadlo w pasie 3 cm w talii wiecej bo az 7cm ogolnie robi sie lepszy zarys miesni a dieta taka: rano platki z woda , obiad (polowa co zwykle) no i po treningu 3-4 jajka , na noc tunczyk jak dla mnie narazie efekty sa bdb. Biere clena pierwszy raz (0,04) teraz jestem na dawce 2,5 tabsa na dzien. Z poczatku nic nie zauwazalem ale po 3 dniu zaczelo ostro zlatywac. Dziennie silownia (trening na rzezbe) procz niedzieli no i co dzien jakies aeroby zazwyczaj 1 do 2 h na rowerze zwiedzam okolice

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
wuwu masz soga za to żeby mi też tak szło jak tobie jak bede robił clena

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
wuwu -na mnie niestety clen tak nie podziałał. Mimo tego, iż stosowałem trening typowo na spalenie tkanki tłuszczowej uzyskałem jedynie niewielki jej spadek. Zadowolony jestem jedynie ze wzrostu tkanki mięśniowej. Uważam, że jesli przy braniu clenbuterolu nie zmniejszy się drastycznie podaży węglowodanów można uzyskać zauważalne przyrosty bardzo dobrej jakościowo masy mięśniowej. Następnym raqzem spróbuję zmniejszyć ilość zjadanych cukrów -może wtedy spadek wagi będzie większy. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Paciorek_s wielkie dzieki ja Ci niestety nie moge dac bo abonamentu nie mam.
Herman przy spalaniu tluszczu przedewszytskim trzeba ograniczyc cukry , zmniejszyc bilans kaloryczny i obciac wegle. Po zakonczeniu cyklona zapodam efekty z calosci. POZDRAWIAM!

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Witam!
Jestem na drugim cyklu clenbuterolem -tym razem jest to spiropent i jestem coraz bliżej przekonania, że jest to złoty środek.... powolny lecz zauważalny przyrost suchej masy, świetne samopoczucie i lepszy zarys mięśni -bomba. zastanawiam się tylko jak długo można ciągnąć takie dwutygodniowe cykle i jak odbije się to na zdrowiu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15506


bez diety nic nie zrobisz musisz miec diete trening nie jest az tak istotny areoby bardzowazne maxminiumu 30minut.spiropent czyli odmiana clenu niemickiego 0,2 jest niby lepsza tak ludzie mowia a ze chinczyk slabszy.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tylko dla znawców

Następny temat

czy bedzie dobrze??

WHEY premium