SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

antek,oma

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
Witam,powoli szykuje się do kolejnego cyklu i zbieram środki.Kupiłem juz oxydrobolon 40tab\25mg i kilka paczek omki.Celem będzie Masa.Prosze o jakieś propozycje,może coś dołozyć itd.Wypowiedzi typu "ten środek nie dla ciebie" prosze sobie darować.dodam że dieta i suple są i będą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6066
ty lodzianin ja mu niepowiedzialem ze z trenu bold a czy wina ma robic cykl..tylko ze jeden z tych trzech srdkow by sie przydal bo inaczej za bardzo sie zaleje a jesli uzyje jakis z tychtrzech srodkow to swojej kuracji to bedzie mu szla lepsza jakosc miesa

WSZYSTKO ALE Z GLOWA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
jakie były już cykle?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6066
jesli niechcesz sie zalac jak balon to dorzuc jakiegos boldka tren czy winko ! bo antek i omka razem cie zaleja chyba ze bedziesz mial dobra diete

WSZYSTKO ALE Z GLOWA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
damianhh a jak doda bolda tren lub wins to go wtedy już nie zaleje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ta bold tren vinko omka to mu rozpisałeś cykl skąd wiesz że to nie jego pierwsza styczność z saa?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
cykle były omadrenowe,bardzo lubie ten środek i nie zalewa mnie tak bardzo.co do trenu i wina to nigdy nie brałem,nie są u nas popularne.Przy wysoko węglowej diecie potrafie utrzymać całkiem dobrej jakości mięcho.Dlatego zdecydowałem się na takie połączenie(antek+oma)Myśle że zaczne 1_3antek50mg,oma na początku cyklu e5d.może po antku troche metki dołożyć?ze 3 tyg?Czy jestem w stanie utrzymać masę zrobioną na antku do końca cyklu?czy po antku mogę liczyć na progres(po skończeniu antka)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
po antku metka i omke bym poleciał co 3 dni 250 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
A jak długo z metką i ile żeby wątroby nie za***ać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
wątroba i tak w dupe dostanie metke 3-4 tyg 25 mg dziennie bym poleciał po tym podzielone na 3 razy pamiętaj o dobrych osłonkach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
Mógłbyś polecić jakieś osłonki i przybliżone ceny.z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
https://www.sfd.pl/SZTUCZKI,_TRIKI_W_BODYBUILDINGU-t380327.html
Poczytaj, swietny przyklad cyklu z antoniuszem.
edit: w ogole czemu zaden chvj tego nie podwiesil
Przeciez to genialny art, chlopaki sie napracowali i zaginelo w morzu pytan o to jak brac mete

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-02-14 11:51:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methandienone - Drugi cykl

Następny temat

Co teraz wziąść !!??

WHEY premium