SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zupa pomidorowa a redukcja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8307
Witam,
chciałbym dowiedzieć się czy mogę pić co jakiś czas domowej roboty zupę pomidorową będąc na redukcji?

Zupę pomidorową robię na wywarze który zostaje po ugotowaniu piersi kurczaka. Dodaje przecier pomidorowy i słoiczek koncentratu pomidorowego, trochę przypraw i 2-3 marchewki.

Tak więc czy mogę to pić i czy wliczać to w bilans czy nie, bo nie jem tego z niczym, tylko wypijam samo.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Czemu nie ? Jezeli nie dajesz smietany i zupa nie jest tlusta to nic ci nie bedzie ; ) Sam tak robie Ale oczywiscie do tego dodaje z reguly ryz brazowy albo makaron pelnoziarsnisty : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 634
Zupa pomidorowa bez zabielacza? To już chyba zupa koncentratowa :P Jogurt naturalny można dodać zamiast śmietany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Ja tam osobiscie lubie bez "zabielacza" hehe :) bardziej mi smakuje taka kwasna mmm :P hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase 70 kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do korekty

WHEY premium