SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zupa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Można gotować zupe na korpusie z kurczaka albo na piersi z kurczaka? czy to daje tłuszcz wiecej?

CO CIE NIEZABIJE TO CIE WZMOCNI

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zupy powinieneś mieć w diecie....chodzi mi o robione przez siebie...z warzyw np. z kalafiora...albo rosołek i pierś w nim ugotowana w warzywkach i makaronik...posiłek ciepły i dobrze robi na organizm

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
zgadzam się z rothenem. Byle nie była zaklepywana na mące , śmietanie i nie była tłusta.Warzywne jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
A jak mam rozpoznać zupe tłusta od chudej?A jak do np barszczu sie smietany trrzeba dodawac podobno bo cos zabiera i trzeba to uzupelniac smietana tak mi matka mowila ze do barszczu i do szczawiowej trzeba smietany a ja niewiem o co jej chodzi nienawidze tej smietany i co sadzicie o tym?

CO CIE NIEZABIJE TO CIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
jak rozpoznać , to zalezy na czym gotoujesz i zalezy co mama wrzuca do tej zupy i widzisz...nic nie trzeba , mozesz zaklepywac mlekiem , kefirem , maślanką , rozne sposoby , tylko zapewne też trzeba dobrze przyprawić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miód

Następny temat

Co wszamac po treningu ? JAKIE BIAŁKO ??

WHEY premium