SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw mawashiego + inne

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
Witam, polecono mi pisać tu wiec pisze tu
otóż stosuje zestaw dla początkujących mawashiego od tygodnia, ten trudniejszy, z nawijaniem na drążek etc. Moje pytanie brzmi czy jeśli dalej przez te 3 miesiące bede stosował a poźniej ten dalszy to czy + do tego podnosząc sztange w miare możliwości (narazie sa to śmieszne ilości 10-20 kg po 20-30 na ławeczce poziomej) + codzienny basen ( w celu rozszerzenia mięsni klatki piersiowej) to czy jeśli dalej będe tak trenowałnie powstaną jakieś zdeformowania na mojej klatce? Szczerze powiem, pływać jak i ,,wyciskać'' na sztandze lubię i nie chce z tego zrezygnowac? więc czy musze sobie darować? czy jest to bezpieczne? ;x

Why so serious?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dorzuć wyciskanie na klatkę do normalnego treningu Mawashiego, zamiast pompek. I dodaj więcej obciążenia, żeby robić tak do 20 powtórzeń i staraj się w wyciskaniu dokładac kilogramów. Przez jakis czas możesz robić 20 powtórzeń, a potem dokładaj cięzar tak, żeby się męczyć już przy okołu 12 powtórzeniach.
Zdrówka.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
Zamiast pompek hmmm no to jest coś ;) dzięki wilekie, mistrzu, pozdro ;)

Why so serious?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli masz dostęp do sztangi to nie kombinuj tylko wybierz któryś z tych planów:

https://www.sfd.pl/FBW_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH_traktora_i_drsquata_-t515134.html

Pływanie daj w dni nietreningowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening wakacyjny

Następny temat

Pompki

WHEY premium