SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wystające kręgi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
Witam!
Mam taki problem z kręgami w okolicy karku. Chodzi o to że wystają. A jak pochyle głowę do przodu to wogóle tragedia. Nie widac tego jak stoje normalnie czy cos....przynajmniej bardzo malo. Pomyslalem ze sprobuje zrobic cos w tym kierunku....no i od miesiąca sie podciągam, robie trening szyi, plecow intensywniej....no i mam nadzieje ze to zniknie, moze przynajmniej bedzie mniej widoczne. No i mozna powiedziec ze są efekty bo tak jakby są one lekko pokryte warstwą miesni. Jakie są wasze opinie? Co sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
NO wiadomo ze jesli chcesz je zakryc to musisz obudowac to miesniami lub fatem (ale chyba lepsze to pierwsze)
Jednak by zbudowac miesnie nie wystarczy samo cwiczenie do tego dochodzi odpowiedznie odzywianie regeneracja i inne.Jednak jesli nigdy nie cwiczyles pod tym katem to poczatek bedzie zadawalajacy i szybko osiagniesz jakis poziom podstawowy.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Zambo19 S([])G za ta odp odemnie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
dziex i odbijam

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
No wiem wiem z tymi dietami, regeneracjami itp, taki zielony nie jestem. Tylko jest pare wad w moim cielsku i robie co moge zeby to zabić No a z muskulaturą juz jest niezle Pare rad mi na początku udzieliles Zambo, pewnie juz nie pamietasz hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a wiesz ze na twoj temat jest na sfd duzo odp i za to sog zambo ze chcialo sie po raz xyz odp na to samo

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Mozliwe
Badz konsekwentny w tym co robisz a do czegos zawsze dojdziesz.Pozdrawiam

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Jeśli to okolice karku - to przydałoby się nad mięśniami karku i kapturem popracować.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
rób całe plecy, po podejrzewam, że jak widać kręgi to musi być cienko. Skup się na kapturze ale nie zaniedbuj reszty. Dawaj też coś na prostownik, skłony dd lub unoszenie z opadu, jak się uprzesz to mc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
Dzieki za rady. Sogi komu wejdą ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening piramidowy czy "zwykły"

Następny temat

Do Michaila- opinia na tema t treningu dzielonego

WHEY premium