SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARK (KREGI)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 641
od jakiegos czasu zakazdym razem gdy skrece mocno glowa w bok(opierajac brode o reke i skrecajac) strasznie mi strelaja kregi ( glosno) mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. i niezabardzo wiem co z tym zrobic ( bo nieraz to nawet troche boli i jest to nieprzyjemne uczucie) , czy zaczac brac cos??( np jakis kolagen czy glukosamine) czy moze wykonywac jakies cwiczenia?? czy moze jeszcze cos innego??


a i jeszcze cos podobnego mam z prawym nadgarstkiem. kiedys gdy probowalem podniesc na biceps 65kg cos sie stalo i przez jakis czas bardzo bolalo a teraz za kazdym razem gdy probuje cos ciezszego podniesc zaczyna bolec. wiecie co moze mi pomoc???????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
poczytaj na forum ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 641
tam nic takiego niewidzialem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

temperatura i nic poza tym

Następny temat

owłosienie

WHEY premium