SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wycieka sok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
panowie głupie pytanie
już drugi raz mi się to zdarza. wale cido + grek w noge i wycieka mi sok

powinienem walić to na dwa razy czy problem tkwi gdzie indziej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
trochę głębiej,pod lekkim kątem i po strzale poczekaj kilka sekund przed wyjęciem.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
j/w plus wacik nasaczony srodkiem antyseptycznym i trzmasz masujac jednoczesnie do minutki

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
jakiej igły używałeś do iniekcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Do gestego oleju typu enan '6'jak dla mnie.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23594
Ja używam 0,5 i są ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ja też 6 i jest oki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
a ja pozowle sobie podpiac sie pod temat i zapytac, czy sok po poprawnie wykonanej iniekcji moze wyciec ? Czyli po odczekaniu ok 45 sekund - 1 minuty z igla w nodze, nastepnie rozmasowaniu miejsca iniekcji itd. ma prawo wyciec ? Robie szoty igla 0,7 wbijam ome, lece po udach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
lece ome 0,7 po barkach zawsze czekam kilkanascie sekund i jest dobrze. czesto zbyt szybko wyjeta igla lub zbyt gwaltownie powodowala wyciekanie! dlatego teraz wyjmuje igle bardzo powoli

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
pytam bo ostatnio mialem taki przypadek, wstalem pochodzilem troche po iniekcji i bylo ok, poszedlem na trening przebieram sie a tu widze mokra swieza plamke na spodniach na wysokosci wykonanej iniekcji. Pomyslalem ze sok musial wyciec. Ale nie bylem pewny. Wiec jak jest mozliwe ze wszytko bylo ok i dopiero po jakims czasie wyciekl ?

ps. yogi fakt faktem wyciagnalem igle dosc szybko ale bez przesady, wiec sam juz nie wiem.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2009-11-26 19:35:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
dużo zalezy też od poziomu zatłuszczenia jak bijesz małą i krótką igłą w dupę albo udo które są dośc mocno zatłuszczone to mogą wystąpic takie akcje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROLONGATUM JELFA 1 CYKL

Następny temat

OMKA nietypowe pytanie

WHEY premium